رسالت ما در آکواویتا

اهمیت آب و نقش و تاثیر آن بر سلامتی خود، خانواده و جامعه همچنین ضرورت در دسترس بودن آب آشامیدنی سالم و “حیات بخش” برکسی پوشیده نیست.امروزه همه ما با افزایش دانش و اطلاعات سلامت میدانیم که تقریبا در هیچ نقطه جهان آب لوله کشی شهرها، آب آشامیدنی سالم مطابق با استانداردهای بین المللی نیست و ناگزیر به خرید آب سالم یا تصفیه آن در نقطه مصرف (Point of Use) هستیم، فرهنگی که در برخی از فقیرترین کشورهای دنیا نیز جا افتاده است.

متاسفانه در جامعه ای زندگی می کنیم که موسسات تجاری مختلف با شعارها و ادعاهایی خلاف واقع بصورتی عیان مشغول فعالیت هستند وازعدم آگاهی کامل مردم در زمینه های تخصصی مختلف خصوصا حوزه سلامت نهایت سوء استفاده را می برند.

ما با اشراف به این حقایق و مطرح کردن این سؤال که ” آیا هر دستگاه با هر کیفیت و ساخت هر کشور و استاندارد اسمی، شایستگی تصفیه آب آشامیدنی ما و خانواده مان را داراست؟” ، مطالعات و بررسی‌های خود را از بیش از یک دهه قبل در سه بخش ذیل آغاز نمودیم:

۱) بررسی استانداردهای بین المللی تصفیه آب آشامیدنی، شناخت فنی دستگاههای تصفیه آب رایج در کشورهای مختلف وکاربردهای آنها و همچنین بررسی و مذاکره مستقیم با کشورهای پیشگام در این صنعت و امکان انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا دراین زمینه

۲) آزمایش کیفیت آب آشامیدنی در نقاط مختلف کشور و مقایسه آنالیز آن‌ها با بالاترین استانداردهای جهانی آب آشامیدنی با هدف تعیین نوع و ترتیب فیلتراسیون جهت تصفیه بهینه آب آشامیدنی در نقاط مختلف

۳) مطالعه بازار داخل کشور و کیفیت محصولات ارائه شده در آن، بررسی کیفیت و قیمت‌های جهانی محصولات صنعت تصفیه آب با کاربردهای گوناگون در کشورهای آسیای جنوب شرقی، اروپا، امریکا و مقایسه آنها با کیفیت و قیمت‌های محصولات داخل کشور و منطقه خاورمیانه

ضمنا در بازار کشور مشاهده کردیم که متاسفانه باعرضه دستگاه های تصفیه آب بی کیفیت و فریب افراد تحت عناوینی همچون “این دستگاه محصول کشور……. و یا تحت لیسانس برند …… از کشور …..” و یا استفاده از لیبل ها و نام استانداردهای جهانی معتبر مخاطبان را برای استفاده از این محصولات ترغیب می کنند.

حاصل این مطالعات چند ساله چیزی نبود جزاینکه ” جای محصولات تصفیه آب با تجهیزات و قطعات اصلی (Original) ساخت کشورهای پیشگام و با کیفیتی مطابق با استانداردهای معتبر دنیا در کشورمان تقریبا خالی است.”

توصیه ما به مصرف کنندگان محترمی که به دنبال محصولات اوریجینال و با کیفیت هستند، حداقل در مقوله تخصصی ما این است که از هرکسی که ادعای محصولات کشور امریکا یا کانادا را دارد این یک سؤال ساده را بپرسند:

-دستگاههای  شما دقیقا در کدام کشورساخته می شود و کشور مبداء خرید و ارسال کالاهای شما کجاست؟

آیا می توانند اثبات کنند یا حتی ادعا کنند امریکا یا کانادا! پاسخ به این پرسش که اثبات آن کار مشکلی نیست بسیاری از شبهات در این زمینه را برطرف خواهد کرد.

چرا آکواویتا؟

نقاط تمایز دستگاههای آکواویتا (AQUAVITA) با دستگاههای موجود در بازار این است که هرگز مانند محصولات دیگر، که “همگی آنها ساخت آسیای جنوب شرقی هستند“، پروسه تولید مشابهی ندارند و محصولات ما ساخت کشور امریکا و دارای استانداردهای معتبر و واقعی است. این یعنی:

۱) مواد اولیه کلیه قطعات دستگاههای آکواویتا (AQUAVITA) مطابق استانداردهای ویژه محصولات بهداشتی و خوراکی بوده و عمر مفید کلیه قطعات بین ۱۰ تا ۱۵ سال می باشد. لذا به لحاظ اقتصادی خرید آنها نه تنها هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن و بلند مدت برای سلامتی بوده و بسیار مقرون به صرفه تر از دستگاههایی هستند که جدای ازعدم کیفیت آب خروجی به لحاظ متریال نامرغوب برای ساخت، قطعات آنها عمر مفیدی بیشتر از ۲ سال ندارند.

۲) در دستگاههای آکواویتا (AQUAVITA) چیزی به نام “شیر میکسر” یا “شیر تنظیم TDS !!” یا “شیر تنظیم سختی آب !!” وجود خارجی ندارد.(در تمامی دستگاههای ساخت کشورهای آسیای جنوب شرقی توسط این شیر عملا آب به اصطلاح تصفیه شده با آب کاملا “تصفیه نشده” برای رفع طعم تلخ آب که نتیجه استفاده ازفیلترهای نامرغوب است آمیخته می شود!!)

۳) عدم استفاده از هرگونه پمپ یا جریان برق در دستگاههای آکواویتا (AQUAVITA) و دریافت گواهی نامه  ۱۰۰% Green

۴) ثبت و رجیسترشدن محصولات ارائه شده ما با نام وسریال انحصاری هر دستگاه توسط کمپانی مادر.

آرزومندیم روزی فرارسد که حداقل در جایی که پای سلامتی در میان است کیفیت را آنچنانی که شایسته این کلمه است مد نظر قرار داده و این فرهنگ در کشور عزیزمان ایران همه گیر شود.اهداف جهانی برند آکواویتا (AQUAVITA) همواره ما را برای ارائه محصولات و خدماتی متمایز به کسانی که کیفیت برای آنها ارزشمند است مصمم و استوار نگه خواهد داشت.

خدمات ما در آکواویتا

زمینه فعالیت مجموعه پوشش کامل کلیه مراحل مشاوره، تشخیص و پیشنهاد مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب مورد نیاز در شهرهای مختلف با توجه به آنالیز آب منطقه، و مراحل نصب و راه اندازی دستگاهها برای کاربردهای خانگی ، اداری، وتجاری است.

علاوه براین موارد طراحی و اجرای دستگاههای با کاربرد در شرایط خاص با توجه به کیفیت آب ورودی برای کاربردهای نیمه صنعتی می باشد.

اهداف جهانی نام آکواویتا (AQUAVITA) همواره مارا برای ارائه محصولات و خدماتی متمایز به کسانی که کیفیت برای آنها ارزشمند است مصمم و استوار نگه خواهد داشت.

آررزومندیم روزی فرا رسد که حداقل در جایی که پای سلامتی در میان است کیفیت را آنچنان که شایسته ی کلمه است مدنظرقرار داده و این فرهنگ در کشور عزیزمان ایران همه گیر شود.

ماموریت و چشم انداز ما در آکواویتا

با تلاش و مذاکره مستقیم و حضوری با کمپانی آکواویتا (AQUAVITA) موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش این نام تجاری در خاورمیانه شدیم به شکلی که تمامی مراحل سفارش خرید، واردات و عرضه محصولات این نام تجاری مستقیما و بصورت انحصاری توسط ما انجام گرفته و موظف به ارائه پشتیبانی و خدمات فنی محصولات وهمچنین تامین قطعات و فیلترهای اصلی به مدت حداقل ۵ سال مطابق دستورالعمل های اجرایی شرکت مادر هستیم.

آغاز رسمی این همکاری از سال  ۱۳۸۸ شروع و تا کنون با هدف و برنامه ریزی بلندمدت و گسترش فرهنگ توجه و دقت به “کیفیت” در تمامی قطعات مورد استفاده در دستگاههای آب آکواویتا و متعاقبا “کیفیت” آب آشامیدنی خروجی این دستگاهها به جهت اهمیت و حساسیت نقش آن در سلامتی فرد و جامعه ادامه دارد.

مجموعه ما با صرف زمان و انرژی فراوان درجهت آموزش وانتقال دانش مرحله به مرحله پرسنل در سطوح مختلف فروش، فنی و خدمات پس از فروش نه تنها “کیفیت” را درعرضه محصولات سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است بلکه همواره ارئه خدمات پس از فروشی متفاوت را از مراحل نصب و راه اندازی سیستمها و تامین قطعات وفیلترهای مصرفی گرفته تا ارائه گارانتی و سرویسهای فنی دوره ای و نهایتا رضایت کامل مشتریان مطابق استانداردهای کیفی کشورهای پیشرفته دنیا مدنظر داشته است و همواره در تلاش ارائه خدمات و پشتیبانی “متفاوت” به مشتریان عزیزمان هستیم. گستردگی رضایتمندی مشتریان ما در نقاط مختلف کشور گویای این حقیقت است.

همکاری با ما

علاقمندان جهت اعلام درخواست همکاری می توانند رزومه و شرح فعالیت خود را به آدرس ایمیل شرکت به نشانی info@aquavita.ir  ارسال نمایند

همکاران ما پس از بررسی سوابق و آگاهی از نوع دیدگاه چشم انداز مورد نظر با شما ارتباط خواهند گرفت.

آکواویتا را بیشتر بشناسید...

جهت آشنایی بیشتر، Aquavita را در شبکه های زیر دنبال کنید…

شرایط گارانتی آکواویتا

همان طوری که مجموعه ما با بررسی، تحقیق و توجه به شرکت های معتبر در زمینه دستگاه های تولید آب اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت آکواویتا نموده و اعلام سفارش، خرید و واردات مستقیم محصولاتی متفاوت را بدون  واسته جهت عرضه به هم میهنان گرامی به عهده گرفته  است  همواره خود را ملزم  به رعایت اصول و دستور العمل های شرکت مادر دانسته و کوشیده است که پشتیبانی  و خدمات جانبی این محصولات نیز همچون خود محصولات کاملا متمایز و متفاوت ارائه گردد.
دستگاه های آلتیمت آکواویتا دارای  دو سال گارانتی برای کارکرد صحیح  و موثر و اطلاع رسانی های به موقع درزمانهای سرویس  می باشد.
ازآنجایی که دستگاه های آکواویتا دارای بالاترین استانداردهای جهانی و ازبهترین دستگاه های تصفیه آب دنیا  به جهت کیفی هستند، کارشناسان  ما با  افتخار متعهد خواهند بود پاسخگوی سوالات فنی شما بوده ومراحل نگهداری سیستمها شامل: تعویض فیلترها درزمان لازم و دیگر توصیه های فنی جهت نگهداری بهینه واستفاده مفید و موثر آنها را به شما ارائه نمایند.

ما با بهره گیری و استفاده از روش های نوین ارتباطی به ارسال اطلاعات در زمینه مزایای استفاده از آب آکواویتا و فواید دیگر محصولات آکواویتا ، دعوت به بازدید از نمایشگاه ها ، اطلاع رسانی در زمان ارائه  تخفیفات از یک سو و اعلام  زمان  تعویض فیلترها  متناسب  با در نظر گرفتن مکان  مورد استفاده در شرایط اقلیمی و استان های مختلف اقدام به یادآوری به مشترکین خود می نماییم.
همکاران  ما آمادگی  پاسخ  به سوالات شما عزیزان  را در سریع ترین  زمان ممکن دارند و  مفتخریم که این امر باعث جلب رضایت مشتریان گرامی ما گشته است.
محصولات ما  با  دارا  بودن  ضمانت  نامه  دو  ساله  بدون  قید  و  شرط  و  ارائه خدمات  پس از  فروش حداقل پنج ساله کتبی  این  اطمینان خاطر  را  به  شما مصرف کننده گرامی می دهد  که  از  محصولات خریداری شده احساس رضایت نموده و این خود بیانگر  یک گارانتی کامل و واقعی  است.

شرایط گارانتی 

تمامی دستگاه های تصفیه آب آکواویتا دارای برگه گارانتی بوده و مشترکین  پس از رعایت نکات ذکرشده در این برگه و برقراری ارتباط با دفتر مرکزی شرکت از طریق  ارسال مشخصات  و اعلام شماره سریال دستگاه خود به همکاران ما در ایمیل  info@aquavita.ir  اقدام به ثبت  مشکلات احتمالی دستگاه خود نموده و در بخش پشتیبانی پس از چک و تایید نهایی با هماهنگی شرکت  در کوتاهترین  زمان ممکن با  اعزام تکنسین از امکانات و ارائه خدمات شرکت بهرمند خواهند گردید.

توصیه های فنی

با توجه به نحوه عملکرد  دستگاه‌های تصفیه آب و گردش آب تحت شرایط خاص  همکاران ما در هنگام نصب به صورت  شفاهی  به بیان این مطالب پرداخته و  در برگه گارانتی به صورت مکتوب به  شما تحویل خواهند داد.

گردش آب  در داخل  دستگاه آکواویتا  با  فشار انجام  می گیرد  لذا برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در زمان عدم استفاده از دستگاه یا ترک محل نصب دستگاه برای مدت بیش از ۲۴ ساعت حتما شیر آب ورودی دستگاه و شیر منبع ذخیره آب را بسته نگاه دارید.

هشدار

فسخ گارانتی

  • هر گونه استفاده نا صحیح از دستگاه و یا آسیب دستگاه به دلیل حمل و نقل و جابجایی توسط مصرف کننده شامل شرایط گارانتی نخواهد بود.
  • بازکردن ، تعمیر ، تعویض فیلترها و یا  اعمال هرگونه  عمل نابجا توسط افرادی  غیر از تکنسین‌های مورد تایید مجموعه موجب فسخ گارانتی خواهد شد.
  • تنها دستگاه هایی که  توسط  تکنسین های  تایید  شده مجموعه آکواویتا نصب شوند مشمول شرایط گارانتی می باشد.
  • عدم وجود برگه گارانتی و سریال  دستگاه ، در زمان بروز مشکل موجب فسخ گارانتی خواهد شد.

درصورت مشاهده هرگونه مشکل نشت آب درهر قسمت دستگاه یا  نقاط ورودی و خروجی لطفا بلافاصله شیر آب ورودی دستگاه و شیر منبع ذخیره آب را بسته و مراتب را در اولین زمان اداری ممکن به دفتر مرکزی اطلاع دهید.
درهیچ زمان و تحت هیچ شرایطی از دستکاری بخش یا بخشهایی از دستگاه خودداری نموده و ازهرگونه خود مهندسی جدا پرهیز نمایید.