آشنایی با آکواویتا

چرا آکواویتا؟

متاسفانه در جامعه ای زندگی می کنیم که موسسات تجاری مختلف با شعارها و ادعاهایی خلاف واقع بصورتی عیان مشغول فعالیت هستند و از عدم آگاهی کامل مردم در زمینه های تخصصی مختلف (که امری کاملا طبیعی است ) نهایت سوء استفاده را می کنند. این امر در مقوله آب و تصفیه آب که ارتباط مستقیم با سلامتی دارد از اهمیت متفاوتی برخوردار است.

مواردی نظیرِ ذکرِ: “این دستگاه تصفیه آب محصول کشور……. و یا تحت لیسانس برند …… از کشور ….. !” و یا استفاده از لیبل ها و نام استانداردهای جهانی مختلف!

توصیه ما به مصرف کنندگان محترمی که به دنبال محصولات اوریجینال و با کیفیت هستند حداقل در مقوله آب و دستگاه تصفیه آب که تخصص ماست این است که از دیگرانی که ادعای محصولات کشور کانادا یا امریکا را دارند این دو سؤال ساده را بپرسند: دستگاههای تصفیه آب شما در کدام کشورساخته می شود؟ -مبداء خرید و ارسال کالاهای شما کجاست؟ -آیا می توانند اثبات کنند یا حتی ادعا کنند امریکا یا کانادا! پاسخ به این دو پرسش که اثبات آن کار مشکلی نیست بسیاری از شبهات در این زمینه را برطرف خواهد کرد . قضاوت با شما….

نقاط تمایز دستگاههای آکواویتا (AQUAVITA) با دستگاههای تصفیه آب دیگر موجود در بازار: تفاوت دستگاههای تصفیه آب آکواویتا با دیگر دستگاههای موجود در بازار که تقریبا “همگی آنها ساخت آسیای جنوب شرقی هستند مانند بسیاری از محصولات دیگر، تفاوت درکیفیت و استانداردهای تولید و ساخت محصولات کشور امریکا وکانادا با کشورهای آسیایی است. علاوه بر این:

۱) مواد اولیه کلیه قطعات دستگاههای تصفیه آب آکواویتا (AQUAVITA) مطابق استانداردهای ویژه محصولات بهداشتی و خوراکی بوده و عمر مفید کلیه قطعات بین ۱۰ تا ۱۵ سال می باشد. لذا به لحاظ اقتصادی خرید آنها نه تنها هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن و بلند مدت برای سلامتی بوده و بسیار مقرون به صرفه تر از دستگاههایی هستند که جدای از کیفیت آب خروجی به لحاظ نوع مواد اولیه مصرفی برای ساخت قطعات آنها عمر مفیدی بیشتر از ۲ سال ندارند.

۲) دستگاههای آکواویتا چیزی به نام “شیر میکسر” یا “شیر تنظیم TDS !!” یا “شیر تنظیم سختی آب !!” ندارند. ( در تمامی دستگاههای ساخت کشورهای آسیای جنوب شرقی توسط این شیرعملا آب به اصطلاح تصفیه شده با آب کاملا “تصفیه نشده” برای رفع طعم تلخ آب که نتیجه استفاده ازفیلترهای نامرغوب است آمیخته می شود!!)

۳) عدم استفاده از هرگونه پمپ یا جریان برق در دستگاههای آکواویتا ۱۰۰% Green ۴) استفاده و بکارگیری از سیاستهای فروش، خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان مستقیما” از شرکت آکواویتا و نظارت بر اجرای صحیح آنها. آرزومندیم روزی فرارسد که حداقل در جایی که پای سلامتی در میان است کیفیت را آنچنانی که شایسته این کلمه است مد نظر قرار داده و این فرهنگ در کشور عزیزمان ایران همه گیر شود.

اهداف جهانی برند آکواویتا AQUAVITA همواره ما را برای ارائه محصولات و خدماتی متمایز به کسانی که کیفیت برای آنها ارزشمند است مصمم و استوار نگه خواهد داشت.

رسالت ما در Aquavita

اهمیت آب و نقش و تاثیر آن بر سلامتی خود، خانواده و جامعه همچنین ضرورت در دسترس بودن آب آشامیدنی سالم و “حیات بخش” برکسی پوشیده نیست. آن هم امروزه در دنیایی که تقریبا در هیچ نقطه آن آب لوله کشی شهرها، آب آشامیدنی سالم مطابق با استانداردهای بین المللی نیست و ناگزیر به خرید آب سالم یا تصفیه آن در نقطه مصرف (Point of Use) هستیم، فرهنگی که در برخی از فقیرترین کشورهای دنیا نیز جا افتاده است.

آرادصنعت با اشراف به این حقایق و سئوال ” آیا هر دستگاهی با هر کیفیتی و ساخت هر کشوری با هر استاندارد اسمی شایستگی تصفیه آب آشامیدنی خود و خانواده ما را داراست؟” مطالعات و بررسی‌های خود را از حدود یک دهه قبل در سه بخش ذیل آغاز نمود:

۱) بررسی استانداردهای بین المللی آب آشامیدنی، مطالعه استانداردهای تصفیه آب آشامیدنی، شناخت فنی دستگاههای تصفیه آب رایج در کشورهای مختلف وکاربردهای آنها همچنین بررسی و مذاکره مستقیم با کشورهای پیشگام در این صنعت و امکان انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا دراین زمینه

۲) آزمایش کیفیت آب آشامیدنی در نقاط مختلف کشور و مقایسه آنالیز آنها با استانداردهای آب آشامیدنی با هدف تعیین نوع و ترتیب فیلتراسیون جهت تصفیه بهینه آب آشامیدنی در نقاط مختلف

۳) مطالعه بازار داخل کشور و کیفیت محصولات ارائه شده در آن، بررسی کیفیت و قیمت‌های جهانی محصولات صنعت تصفیه آب با کاربردهای گوناگون در کشورهای آسیای جنوب شرقی، اروپا، آمریکا و کانادا و مقایسه آنها با کیفیت و قیمت‌های محصولات داخل کشور و منطقه خاورمیانه حاصل این مطالعات چند ساله چیزی نبود مگر اینکه ” جای محصولات تصفیه آب با تجهیزات و قطعات اصلی (Original) ساخت کشورهای معتبر دنیا و با کیفیت مطابق با استانداردهای معتبر دنیا تقریبا خالی است.”

خدمات ما در Aquavita

زمینه فعالیت مجموعه پوشش کامل کلیه مراحل مشاوره، تشخیص و پیشنهاد مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب مورد نیاز در شهرهای مختلف با توجه به آنالیز آب منطقه، و مراحل نصب و راه اندازی دستگاهها برای کاربردهای خانگی ، اداری، وتجاری است.

علاوه براین موارد طراحی و اجرای دستگاههای با کاربرد در شرایط خاص با توجه به کیفیت آب ورودی برای کاربردهای نیمه صنعتی می باشد.

اهداف جهانی نام”Aquavita” کانادا همواره مارا برای ارائه محصولات و خدماتی متمایز به کسانی که کیفیت برای آنها ارزشمند است مصمم و استوار نگه خواهد داشت.

آررزومندیم روزی فرا رسد که حداقل در جایی که پای سلامتی در میان است کیفیت را آنچنان که شایسته ی کلمه است مدنظرقرار داده و این فرهنگ در کشور عزیزمان ایران همه گیر شود.

علاقمندان جهت اعلام درخواست همکاری می توانند رزومه و شرح فعالیت خود را به آدرس ایمیل شرکت به نشانی [email protected]  ارسال نمایند

همکاران ما پس از بررسی سوابق و آگاهی از نوع دیدگاه چشم انداز مورد نظر با شما ارتباط خواهند گرفت.

همان طوری که آراد صنعت  با بررسی، تحقیق و توجه به شرکت های معتبر در زمینه تصفیه آب و دستگاه های تولید آب آلکالاین اقدام به اخذ نمایندگی  انحصاری از شرکت آکواویتا نموده و اعلام سفارش، خرید و واردات مستقیم محصولاتی متفاوت را بدون  واسته جهت  عرضه به هم میهنان گرامی به عهده گرفته  است  همواره خود را ملزم  به رعایت اصول و دستور العمل های شرکت مادر دانسته و کوشیده است که پشتیبانی  و خدمات جانبی این محصولات نیز همچون خود محصولات کاملا متمایز و متفاوت ارائه گردد.
دستگاه های آلتیمت آکواویتا دارای دو سال گارانتی برای کارکرد صحیح  و  موثر می باشد.
ازآنجایی که دستگاه های آکواویتا دارای بالاترین استانداردهای جهانی و ازبهترین دستگاه های تصفیه آب دنیا  به جهت کیفی هستند، کارشناسان  ما با  افتخار متعهد خواهند بود به  مدت پنج  سال پاسخگوی سوالات فنی شما بوده ومراحل نگهداری سیستمها شامل: تعویض فیلترها درزمان لازم و دیگر توصیه های فنی جهت نگهداری بهینه واستفاده مفید و موثر آنها را به شما ارائه نمایند.

ما با بهره گیری و استفاده از روش های نوین ارتباطی مانند  پنل  اس ام اس و  ایمیل ( به صورت ارسال اطلاعات در زمینه مزایای استفاده از آب آلکالاین مایکروکلاستر حاوی آنتی اکسیدانت طبیعی و فواید دیگر محصولات آکواویتا ، دعوت به بازدید از نمایشگاه ها ، اطلاع رسانی در زمان ارائه  تخفیفات  از یک سو و اعلام  زمان  تعویض فیلترها  متناسب  با در نظر گرفتن مکان  مورد استفاده در شرایط اقلیمی و استان های مختلف) اقدام به یادآوری به مشترکین خود می نماییم.
همکاران  ما آمادگی  پاسخ  به سوالات شما عزیزان  را در سریع ترین  زمان ممکن دارند و  مفتخریم که این امر باعث جلب رضایت مشتریان گرامی ما گشته است.
محصولات ما  با  دارا  بودن  ضمانت  نامه  دو  ساله  بدون  قید  و  شرط  و  ارائه خدمات  پس از  فروش حداقل پنج ساله کتبی  این  اطمینان خاطر  را  به  شما مصرف کننده گرامی می دهد  که  از  محصولات خریداری شده احساس رضایت نموده و این خود بیانگر  یک گارانتی کامل و واقعی  است.

شرایط گارانتی :

تمامی دستگاه های تصفیه آب آکواویتا دارای کارت گارانتی بوده و مشترکین  پس از رعایت نکات ذکرشده در این برگه و برقراری ارتباط با دفتر مرکزی شرکت از طریق ارسال مشخصات  و اعلام شماره سریال دستگاه خود به همکاران ما در ایمیل [email protected]  اقدام به ثبت  مشکلات احتمالی دستگاه خود نموده و در بخش پشتیبانی پس از چک و تایید نهایی با هماهنگی شرکت  در کوتاهترین  زمان ممکن با  اعزام تکنسین از امکانات و ارائه خدمات شرکت بهرمند خواهند گردید.

توصیه های فنی:
با توجه به نحوه عملکرد  دستگاه های تصفیه آب و گردش آب تحت شرایط خاص  همکاران ما در هنگام نصب به صورت  شفاهی  به بیان این مطالب پرداخته و  در برگه گارانتی به صورت مکتوب به  شما تحویل خواهند داد.
گردش آب  در داخل  دستگاه تصفیه آب  با  فشار انجام  می گیرد  لذا برای پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در زمان عدم استفاده از دستگاه یا ترک محل نصب دستگاه برای مدت بیش از ۲۴ ساعت حتما شیر آب ورودی دستگاه و شیر منبع ذخیره آب را بسته نگاه دارید.

هشدار:

فسخ گارانتی

  • هر گونه  استفاده نا صحیح  از دستگاه و یا آسیب دستگاه به دلیل حمل و نقل و جابجایی توسط فرد شامل شرایط گارانتی نخواهد بود.
  • بازکردن ، تعمیر ، تعویض فیلترها و یا  اعمال هرگونه  عمل نابجا توسط افرادی  غیر از تکنسین های آراد صنعت موجب فسخ گارانتی خواهد شد.
  • تنها دستگاه هایی که  توسط  تکنسین های  تایید  شده آراد صنعت نصب شوند مشمول شرایط شرایط گارانتی می باشد.
  • عدم وجود برگه گارانتی و کارت ضمیمه دستگاه ، در زمان بروز مشکل موجب فسخ گارانتی خواهد شد

درصورت مشاهده هرگونه مشکل نشت آب درهر قسمت دستگاه یا  نقاط ورودی و خروجی لطفا بلافاصله شیر آب ورودی دستگاه و شیر منبع ذخیره آب را بسته و مراتب را در اولین زمان اداری ممکن به دفتر مرکزی اطلاع دهید.
درهیچ زمان و تحت هیچ شرایطی ازدستکاری بخش یا بخشهایی از دستگاه خودداری نموده و ازهرگونه خود مهندسی جدا پرهیز نمایید.

ماموریت و چشم انداز Aquavita

لذا بر آن شدیم تا با قدمی هر چند کوچک در راستای انتقال دانش و تکنولوژی روزدنیا در حد توان این خلا را پرکنیم. از این رو با مذاکره مستقیم و حضوری موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش نام تجاری AquavitA در خاورمیانه شدیم به شکلی که تمامی مراحل سفارش خرید، واردات و عرضه محصولات این نام تجاری مستقیما و بصورت انحصاری توسط آرادصنعت انجام گرفته و موظف به ارائه پشتیبانی و خدمات فنی محصولات همچنین تامین قطعات و فیلترهای اصلی به مدت حداقل ۵ سال مطابق دستورالعمل های اجرایی شرکت مادر هستیم.

آغاز رسمی این همکاری از سال  ۱۳۸۸ شروع و تا کنون با هدف و برنامه ریزی بلندمدت گسترش فرهنگ توجه و دقت به “کیفیت” در تمامی قطعات مورد استفاده در دستگاههای تصفیه آب و متعاقبا “کیفیت” وآب آشامیدنی خروجی این دستگاهها به جهت اهمیت و حساسیت نقش آن در سلامتی فرد و جامعه ادامه دارد.

Aquavita

آراد صنعت نه تنها “کیفیت” را در محصول سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده بلکه “کیفیت” را درخدمات پس از فروش، از مراحل نصب و راه اندازی سیستمها تا ارائه گارانتی و سرویسهای فنی همچنین تامین قطعات وفیلترهای مصرفی و نهایتا رضایت کامل مشتریان را حتی المقدور مطابق استانداردهای کیفی کشورهای پیشرفته دنیا مدنظر قرار داده وزمان و انرژی فراوانی را جهت انتقال این دانش و آموزش مرحله به مرحله پرسنل در سطوح مختلف فروش، فنی و خدمات پس از فروش صرف کرده ایم و مدعی ارائه خدمات و پشتیبانی “متفاوت” هستیم. گستردگی رضایتمندی مشتریان ما در نقاط مختلف کشور گویای این حقیقت است.

Aquavita را بیشتر بشناسید

جهت آشنایی بیشتر، Aquavita را در شبکه های زیر دنبال کنید…

نقاط عطف

تاریخچه و سوابق

1388
فروردین

شروع همکاری با شرکت آکواویتا و آغاز فعالیت تجاری در تهران

1390
فروردین

ارائه محصولات در سطح فرا استانی و پروژه های مسکونی خاص در شهرهای اصفهان، گیلان، البرز، مشهد، آذربایجان غربی، …

1395
فروردین

آغاز اطلاع رسانی جدیدترین محصول کمپانی آکواویتا با نام آلتیمت همزمان با کشورهای امریکا و کانادا برای مخاطبین

1395
خرداد

آغاز فروش جدیدترین محصول کمپانی آکواویتا با نام آلتیمت همزمان با کشورهای امریکا و کانادا

  • استفاده از بالاترین تکنولوژی در پروسه تصفیه آب.
  • بهرمندی از جدیدترین دستاوردهای دانش حوزه سلامت با ارائه آب آلکالاین مایکروکلاستر حاوی آنتی اکسیدانت بهروش کاملا طبیعی.
  • دارای طراحی کاملا سفارشی و لوکس.
  • سازگاری کامل با محیط زیست با اخذ استاندارد (enviromentally-friendly) و درج لوگو (۱۰۰% Green)
  • عمر مفید بالا و اشغال کمترین فضای موجود.
1396
فروردین

برگزاری سمینار های اطلاع رسانی رایگان با موضوع آب و سلامت در دفتر مرکزی، استان گیلان، خراسان، خوزستان، البرز، تا کنون

1397
خرداد

ارائه نسل دوم دستگاه‌های آلتیمیت آکواویتا بدون نیاز به تانک، جهت استفاده در مکان‌هایی که با محدودیت فضا در زیر سینک مواجه هستند.

1398
اردیبهشت

ارائه و نصب دستگاه‌های آلتیمت آکواویتا در شهرهای تهران ، لواسانات ، البرز ، خراسان رضوی ، شیراز ، یزد ، گیلان ، کرمان ، خوزستان ، مازندران ، اصفهان

1399
مرداد

بروز رسانی وب سایت و سیستم ارتباط با مشتریان آکواویتا و تسهیل در دریافت خدمات مربوط به دستگاه‌های آلتیمیت آکواویتا

1400
تیر

ارائه دستگاه Counter Top (روی سینک) آکواویتا ؛ جدیدترین تکنولوژی سیستم تولید آب خاص با قابلیت نصب آسان و جابجایی در مکان‌های مختلف

1401
اردیبهشت

افتتاح کلینیک آکواویتا جهت ارائه خدمات و مشاوره‌های درمانی با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌های آنالیز ترکیبات بدن

0
برگزاری دوره‌های اطلاع رسانی رایگان
0
استان‌های مصرف کننده محصول تا کنون
0
همکاری مستقیم با افراد علاقمند در حوزه سلامت