سؤالات مــتداول شما...

دستگاه های آب آکواویتا با دردسترس قرار دادن آب کاملا کریستالی  امکان استفاده جهت مصارف  آشامیدن / آشپزی /  تهیه چای و قهوه  /  شست و شوی میوه و سبزی /  و مواردی که برای تهیه مواد خوراکی آب به عنوان حلال در آن نقش دارد کاربرد دارد.
با توجه به این توضیحات کاملا مشهود است که کاربران دستگاه های اکواویتا شامل گروه خاصی نبوده و از نوزادان، کودکان، نوجوانان، جوانان، تا افراد سالمند نیازمند استفاده و بهرمندی از آب سالم هستند.
محصولات آکواویتا به نحوی طراحی شده که علاوه بر منازل در مکان هایی نظیر مراکزاداری، بیمارستانها، رستورانها، مهد کودک ها، مدارس، مراکز تجاری مجموعه های ورزشی و غیره قابل استفاده بوده و نیاز این گونه مکان ها را برطرف نماید.
علاوه بر موارد کاربرد  این دستگاه ها جهت مصارف انسان از مصارف دیگرمی توان به استفاده این دستگاه ها جهت تهیه آب آکواریوم، حیوانات خانگی و آبیاری گل های زینتی نام برد.

با توجه به آنالیز کامل آب های مناطق مختلف کشور و استفاده از مراحل تخصصی موجود در دستگاه های آکواویتا زمان تعویض فیلترها به مخاطبین در هنگام نصب به صورت شفاهی و پس از راه اندازی به صورت ارتباط بخش فنی به مشترکین اطلاع رسانی خواهد شد.زمان های اعلامی در مراحل Pre Filter Set یا همان فیلترهای پیش تصفیه بر اساس عمرمفید آنها در شرایط اقلیمی مختلف و با دانش بر میزان کارکرد آنها بوده و اهتمام در تعویض به موقع مانع از آسیب دیدن مراحل تخصصی و گرانتر دستگاه خواهد شد.دستگاه هایی که به دلیل بی توجهی به زمان تعویض فیلتر دچار نقص فنی می گردند از پوشش های گارانتی خارج خواهند بود. Aquavita FAQ

بله ، دستگاه‌های قابل حمل (Portable) توسط شخص مصرف کننده به آسانی قابل جابجایی و نصب مجدد است. همچنین دستگاه‌های زیر سینکی با هماهنگی دفتر مرکزی و توسط تکنسین‌های مجموعه در محل جدید قابل نصب و بهره برداری می‌باشد.

مجموعه آکواویتا ایران با ۱۳ سال سابقه فعالیت و همکاری با کمپانی مادر ، به عزیزان و مخاطبان خود همواره این اطمینان را داده است که با تهیه قطعات و تجهیزات اصلی (اورجینال) در طی این سال‌ها نسبت به رفع نگرانی و دغدغه مصرف کنندگان برای تهیه قطعات همواره کوشیده است.

همه ما قطعا تفاوت قیمت و کیفیت دستگاه ها و قطعات اصلی ( Original ) با غیر اصلی را درصنایع مختلف می دانیم و درزمینه های مختلف با آن برخورد داشته ایم. به نظر شما تفاوت قیمت و کیفیت یک قطعه یا دستگاه اصلی ساخت امریکا با یک دستگاه یا قطعه ساخت کشور های آسیا جنوب شرقی چیست ؟؟
سفارش کالا، خرید، واردات وارائه محصولات آکواویتا مستقیما و به طورانحصاری توسط آراد صنعت انجام گرفته و هدف ما همواره ارائه محصولات اصلی و انتخاب شده از با کیفیت ترین دستگاه های امریکایی به هم میهنان می باشد.

* موارد ذکر شده در هر زمان مستقیما از شرکت مادر قابل پیگیری می باشد . *

  • تمامی قطعات و اجزاء به کاررفته در محصولات آکواویتا با رعایت کامل شرایط مندرج در معتبرترین استاندارد های دنیا در رابطه با صنعت تصفیه آب آشامیدنی انتخاب شده و توجه درمرغوبیت ، کیفیت و رعایت اصول بهداشتی از معیارهای اولیه تولیدات این برند می باشد. علاوه بر موارد بالا به تفاوت های فنی زیر نیز دقت فرمایید. مواد اولیه تشکیل دهنده بدنه دستگاهها و فیلترها از نوع Food Grade هستند که مناسب جهت مصارف خوراکی می باشند.
  • قطعات وتجهیزات استفاده شده دردستگاه های آب آکواویتا بسیاری ازمشکلات ومحدودیت ها ی متداول در سایر نمونه های موجود در بازار را مرتفع کرده است. استفاده از محفظه های مجهز به دو واشرلاستیکی (به جای یک واشر) که اصطلاحا به ( Double O-Ring ) مشهور هستند مشکل نشتی آب در محفظه ها را برطرف کرده است. انتخاب و استفاده از اتصالات سریع (Quick Connect) به جای اتصالات مهره ای (JC ) متداول در بازار باعث بالا رفتن عمر اتصالات ، عدم نشت آب و سهولت در برقراری اتصالات و کاهش عمده ی هزینه های نگهداری می شود.
  • استفاده فیلترهای کربنیِ تهیه شده از پوسته نارگیل (coconut shell carbon) و تولید این فیلترها درمحیطی کاملا استریل از تمایزات محصولات ما با عرضه کنندگان دیگر دستگاه ها موجود در بازار است که در پروسه تولید فیلترهای کربنی ازمتریال های ارزان تری نظیر زغال سنگ استفاده می کنند كه نشت آن در داخل محفظه های دستگاه می تواند باعث ایجاد مشکلات متعددی باشد.
  • ارا ئه ضمانت دو ساله بدون قید و شرط این دستگاه ها و تعهد حداقل پنج ساله تامین قطعات و لوازم اصلی با بکارگیری تیمی متخصص ،آموزش دیده و منسجم ازطرف آراد صنعت با حضور و ارائه خدمات سریع و کامل درنقاط مختلف کشور نمونه بارز یك « گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی » است . خوشحالیم که توانسته ایم بامدیریت و بهینه سازی مراحل سفارش کالا ، واردات و توزیع ، قیمت هایی بسیار مناسب با توجه به کیفیت و مبداء دستگاه ها وقطعات در مقایسه با موارد مشابه داشته باشیم.
  • یکی از مهمترین نکاتی که می توان جهت پاسخ مستقیم این سوال به آن اشاره کرد و در ابتدا ضرورت دارد توجه شما را به آن جلب نماییم این نکته می باشد که بااستفاده ازدستگاه های تصفیه آب آكـواویتا، شما اطمینان حاصل پیدا می كنید كه آب مصرفی خانواده از روشهای كاملا بهداشتی تولید می شود و خودتان برکیفیت آن نظارت دارید.آکواویتا با اتکا به دانش روز و تحت کنترل استاندارد های معتبر دنیا آبی گوارا کریستالی و حیات بخش را به شما هدیه خواهد داد که قطعا با فرایند تولید انبوه آب های آشامیدنی متفاوت است.
  • درتحقیقات اخیرمحققان این نکته به اثبات رسیده که نگهداری آب در بطری های پلاستیكـی احتمال ابتلا به سـرطان را افزایش می دهد. مخصوصا در صورت نگهـداری بطری ‌های آب در معرض مستقیم نور خورشید ترکیباتی از این بطری ها به درون آب نفوذ می كند و درآن حل می شود كه سرطانزایی آنها به اثبات رسیده است. این در حالی است كه بسیاری از عرضه کنندگان ، این بطری های آب را در خیابانها و پیاده روها مقابل فروشگاهها و در معرض نور مستقیم خورشید قرار می دهند.
  • تولید كنندگان آب های بطری با توجه به نیاز افزایش زمان ماندگاری آب تولید شده در بطری جهت حضور محصولات خود در چرخه ی عرضه کالا تا مصرف کننده ( از زمان تولید ، بسته بندی ، انتقال به انبارها ، بار گیری و ارسال به فروشگاه ها و ذخیره و نگهداری توسط عرضه کنندگان نهایی ) نیاز به استفاده از افزودنیها و مواد نگهدارنده امری کاملا اجتناب ناپذیر است. همچنین مقدار خلوص آب های داخل این بطری ها محل تردید است. با توجه به اینکه مضرات استفاده ازاین مواد برکسی پوشیده نیست و خود نیاز به بیان کردن در سر فصلی جداگانه دارد ، بررسی نتایج حاصل از مصرف آن را به شما واگذار می نماییم.
  • زباله های حاصل از بطری های خالی آب معدنی ، غیرقابل تجزیه در طبیعت بوده و باتوجه به این نکته که در قالب موارد ، جهت مصارف بازیافت به محل های مورد نظر انتقال نمی یابد دورانداخته می شوند و همین امر سبب ایجاد و افزایش آلودگی های زیست محیطی خواهد شد.
  • حمل ونقل و نگهداری آب های معدنی نیازمند صرف انرژی ، زمان و هزینه زیادی است. در نظر داشته باشید که بخش اعظمـی از بهای آب های بطری در واقع هزینه های بسته بندی و توزیع آنهاست كه از مشتری دریافت می‌گردد. در ایمیل بعدی ما به مقایسه اقتصادی تهیه آب بطری و آب تصفیه شده دستگاه های تصفیه آب آکواویتا خواهیم پرداخت.

دستگاه های نسل قدیم کمپانی آکواویتا که تنها وظیفه تصفیه کریستالی آب را به عهده داشتند شامل دو خانواده امرالد EMERALD و دایموند DIAMOND بودند.در سری دستگاه های EMERALD امکان بروز رسانی وجود ندارد و مشتریان قبلی با استفاده از تسهیلات ویژه قادر به تهیه دستگاه های نسل جدید خواهند بود.در سری دستگاه های DIAMOND با انتقال دستگاه به شرکت و بروز رسانی دستگاه، مشترکین قبلی قادر به استفاده از مزایای دستگاه های نسل جدید آکواویتا خواهند بود .

در تمامی نقاط دنیا، با ورود آب شهری (Tap Water) می‌توانیم آبی با خصیصه‌های منحصر به فرد و کاملأ متفاوت را در اختیار شما قرار دهیم.

دستگاه آب الکترولایت آکواویتا مناسب تمامی افراد جامعه از جمله : ورزشکاران ، خانم‌های باردار ، مادر و کودک ، افراد بیمار و سالمندان می‌باشد.

دستگاه‌های آکواویتا پس از نصب با نام شخص ، از طرف کمپانی مادر رجیستر شده و هر شخص می‌تواند به صورت فردی نیز نسبت به ثبت سفارش قطعات و فیلترهای مورد نیاز خود از کمپانی مادر اقدام نماید

با توجه به این مطلب که ممکن است مصرف کنندگان محترم در فضای نصب دستگاه و روی سینک از چیدمان و دکوراسیون خاصی استفاده کرده باشند ما آپشن های شیرهای برداشت کلاسیک و شیرهای مدرن هوشمند را میتوانیم به این عزیزان با سفارش قبلی و پرداحت هزینه ارائه نماییم. 

دستگاه ULTIMATE جدیدترین محصول کمپانی آکواویتا میباشد که ارائه آن در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی در کشور امریکا و کانادا آغاز شد.این محصول با برخورداری از مزایای ویژه از جمله تولید آب تصفیه شده با خاصیت آلکالاین، ویژگی مایکروکلاستر، آنتی اکسیدانت بدون حضور الکتریسیته و واکنش های شیمیایی به ظرفیت ۷۵ گالن(۲۸۳.۵لیتر) در شبانه روز، حجم کم دستگاه  نسبت به سایر مدل ها، طراحی مدرن کیس دستگاه و برخورداری از شیر برداشت بسیار لوکس در جایگاه بالاتری از گروه خانواده دستگاه های تصفیه آب EMERALD کمپانی آکواویتا قرار دارد. “نکته قابل توجه اینکه همانند دستگاه های EMERALD افرادی که دستگاههای ULTIMATE را نیز تهیه و درمنزل ازیخچال ساید بای ساید استفاده می نمایند در صورت قرار داشتن ساید در استاندارد تعریف شده مکان ساید نسبت به دستگاه با گرفتن انشعاب از خروجی این دستگاه می توانند ازآب تصفیه شده کریستالی استفاده نمایند. (فقط علاوه بر آب تصفیه شده از خصایص نام برده شده دیگر آب در یخچال ساید هم برخوردار خواهند بود) وعلاوه براینکه آب آشامیدنی گوارا و یخ هایی بدون مواد معلق(مشکلی رایج دریخ سازهای منازل قبل از استفاده از آب تصفیه شده) را دردسترس خواهند داشت، ازتعویض فیلتریخچال به صورت مادام العمربی نیاز شوند .”