چرا دستگاه آب آلتیمت آکواویتا؟

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا با استفاده از فرایند منحصر به فرد و کاملا طبیعی، نه تنها تصفیه کامل آب را انجام می‌دهد؛
بلکه با تولید خصائص چهارگانه در پیشگیری ، کنترل و درمان بسیاری از بیماری‌ها مؤثر است.

این چهار خصیصه عبارتند از:

مصاحبه شبکه تلویزیونی کانادا در مورد خصایص منحصر به فرد آب الکترولایت آکواویتا

پخش ویدیو

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ۲۲۷۵۰۰۵۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

با تکمیل فرم زیر از 5 میلیون تومان  تخفیف خرید دستگاه آلتیمت آکواویتا و مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

آبی با بهترین ویژگی ها در دستان شما

چرا آب طبیعی که فقط در چند نقطه در سراسر جهان یافت می‌شود اینقدر مورد توجه است؟
زیرا با حرکت در میان سنگ‌ها و عناصر معدنی و میدان‌های مغناطیسی طبیعی، خواص بی‌نظیری به‌ دست می آورد. متأسفانه دسترسی به چنین آبی به طرز باورنکردنی محدود و بسیار گران است.

تکنولوژی آب آلتیمیت آکواویتا با الهام از فرایندهای طبیعی، از یک فرآیند اختصاصی، نه تنها برای تصفیه کامل آب، بلکه افزودن خصایص منحصر به فردی که در کنترل، پیشگیری و درمان بیش از 40 نوع بیماری مؤثر است،  استفاده می‌کند.

دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا
پخش ویدیو

تنظیم pH بدن با آب آلتیمیت آکواویتا

تعادل اسيد و باز در بدن كه با اندازگيرى pH مشخص مى‌شود، امرى بسيار مهم در تخمين سلامتى افراد است.

با تغيير روش زندگى در دنياى امروز، بسيارى از بيمارى ها و مشكلات روحى و روانى انسانها را تهديد ميكند. عواملى از قبيل: كاهش كيفيت غذا، استفاده بسيار زياد از كنسروها و غذاهاى فراورى شده،آلودگى هاى زيست محيطى مانند آلودگى هوا، آلودگى صوتى و آلودگى آب ها به مواد شيميايى و فلزات سنگين همه از عواملى هستند كه در ابتلاى انسان به انواع بيمارى ها نقش دارند كه اثر آنها بر بروز بيماری‌ها به صورت مستقيم يا غير مستقيم با توليد اسيد مازاد در بدن صورت مى گيرد.

آب الکترولایت آکواویتا با استفاده از فرایند کاملا طبیعی خاصیت آلکالاین پیدا می‌کند و دارای pH بین ۸ تا ۹.۵ است ، در حالی که رژیم غذایی متوسط اکثر مردم شامل غذاهایی است که بسیار اسیدی هستند و دامنه آنها بین ۳.۳ تا ۵ است. آنچه اکثر مردم نمی دانند، این است که وجود بیش از حد اسید در رژیم‌های غذایی ما باعث بروز اسیدوز می‌شود و با بیماری‌هایی مانند دیابت، تصلب شرائین، فشار خون بالا و سایر بیماری‌های مزمن مرتبط است.

با مصرف آب آلکالاین طبیعی آکواویتا به جای آب‌های دیگر، می‌توانید به بدن خود کمک کنید تا تعادل طبیعی مورد نظر خود را پیدا کند.

جلوگیری از پیری و فرسایش بدن با آب آلتیمت آکواویتا

آنتى‌اكسيدان‌ها به بدن در حفاظت از عوارض و مشكلاتى كه توسط راديكال‌هاى آزاد به‌وجود مى‌آيند، كمك مي‌كند. راديكال هاى آزاد گروهى از اتم‌ها هستند كه باعث صدمه رساندن به سيستم ايمنى بدن مى‌شوند.

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى‌هايى خفيف تا شديد مى‌گردد.

راديكال‌های آزاد به طور طبیعی در داخل بدن ما و در هر جای دیگری حضور دارند ، لذا بدن ما نياز به آنتى‌اكسيدان‌ها جهت مبارزه با راديكال‌هاى آزاد دارد. يكى از بهترين منابع تامين آنتى‌اكسيدانت‌ها تکنولوژی منحصر به فرد آب آلتیمت آکواویتا است.

به عبارت ديگر به واسطه استفاده از آب الکترولایت آکواویتا شما مي‌توانيد به حفاظت از بدن خود در برابر بيمارى‌هاى مختلف بپردازيد.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

نفوذ پذیری و جذب فوق‌ العاده به همراه سم زدایی بدن با آب آلتیمت آکواویتا

وقتی آب از فرآیند اختصاصی تکنولوژی آلتیمت آکواویتا عبور می‌کند ، خوشه‌های مولکول‌های آب به خوشه‌های کوچک‌تر تبدیل می‌شوند.

این امر جذب آب را برای بدن شما راحت‌تر می‌کند و اجازه جذب سریع آن توسط جریان خون و بافت ماهیچه‌ای را می‌دهد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر (ریز خوشه شده) تولید شده توسط تکنولوژی آب آلتیمت آکواویتا سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر غذا رسانى، با خروج بهتر سموم مانع از بروز بیماری‌هایی چون: خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى‌گردد.

پخش ویدیو

آب آلتیمت آکواویتا - غنی‌شده با هیدروژن مولکولی فعال

آب تولید شده توسط تکنولوژی منحصر به فرد آلتیمت آکواویتا حاوی هیدروژن مولکولی فعال است که علاوه بر تأثیر مستقیم در کنترل، پیشگیری و درمان بیش از 40 نوع بیماری؛ فرایند جذب بدن را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که با نوشیدن آب کمتری احساس رفع تشنگی بیشتری کنید.

هیدروژن تزریق شده به آب آکواویتا، به ورزشکاران در روند بهبودی آنها کمک می‌کند، در حالی که درد و التهاب بیماری‌های مزمن مانند آرتریت را کاهش می‌دهد.

مهمتر از همه، مصرف کنندگان آب آکواویتا بدون شک تأثیرات مثبت هیدروژن فعال را در زمینه ضد‌پیری و افزایش کلی سطح انرژی احساس خواهند کرد.

تکنولوژی آب آلتیمت آکواویتا چه آلودگی‌هایی را از آب جدا می‌کند؟

همه سیستم های آب یکسان ایجاد نشده اند. در حالی که برخی از سیستم های موجود ادعا می کنند که فیلتراسیون را ارائه می‌دهند، اکثر آن‌ها آب را تصفیه نمی‌کنند! در حالی که فیلتراسیون ممکن است به رفع برخی از آلاینده‌ها مانند کلر کمک کند، به هیچ وجه یک راه حل کامل نیست.

منگنز و آهن دو فلزى هستند كه به دليل وجود بِستر سنگى به ميزان زيادى در آب چاه يافت مى‌شوند.
هرچه عمق چاه بيشتر باشد به دليل افزايش مدت زمان مجاورت و تماس بالاى آب با سطوح سنگى ميزان اين فلزات افزايش مى‌يابد.

برای اطمینان از عاری بودن آب از آلاینده‌هایی ، همچون میکرو ارگانیسم‌ها، فلزات سنگین، مواد آلی، معدنی و دارویی، تصفیه درست مورد نیاز است. سیستم دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا مجهز به فناوری micro-glass fiber  است و تصفیه کامل آب را تضمین می‌کند. به نظر شما اگر آبی در ابتدای امر عاری از آلودگی‌های مختلف نباشد، آیا می‌تواند این خصایص را بطور کامل دریافت و نقشی در سلامت داشته باشد؟

تکنولوژی آب آلتیمت آکواویتا قادر به حذف موارد زیر است:

مواد عالی و غیرعالی

ترکیبات کلر

ترکیبات برم

ترکیبات ید

ترکیبات عالی فرار

پسماند های دارویی

فلزات سنگین

سرب

آهن

آرسنیک

کادیوم

کروم

سلنیوم

جیوه

میکرو ارگانیسم‌ها

انگل‌ ها

باکتری‌ ها

قارچ ها

ویروس ها

کیست ها

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا | اولین دستگاه غیر برقی جهان

خريد يك دستگاه توليد آب الکترولایت به طور قابل توجهى ارزانتر از محصولات مشابه است و فقط با پرداخت يكبار هزینه دستگاه برای سالیان متمادی قادر به استفاده از آن خواهید بود.

کافیست مجموع هزینه های مصرف قرص های مکمل غذایی، هزینه های ویزیت پزشکان مختلف و … را در نظر بگيريد!

تنها كارى كه بايستى انجام داد خريد یک دستگاه آب الکترولایت است که براى هميشه دسترسى شما را به آنتى آكسيدانت سرشار و طبیعی جهت سلامت وشادابی فراهم خواهد نمود.

آب الکترولایت مزاياى بسيار متعددى دارد. با در نظر گرفتن تمامى مزاياى آب الکترولایت بسيار جاى تعجب است كه تعداد زيادى از مردم هنوز از اين آب بی بهره اند.

اگر همه ما در ريسك ابتلا يا توسعه طيف وسيعى از بيماری ها هستيم، چرا يك لايه محافظ را براى سلامتی اضافه نكرده و بدن خود را با نوشيدن آب الکترولایت بيمه نكنيم؟!

سم زدایی بدن

يكى از اصلى ترين مزاياى مصرف آب تصفیه‌شده با دستگاه تصفیه آب آلتیمیت شستشوى مستمر بدن از سموم است كه باعث جلوگيرى از ايجاد امراض و بيمارى‌ها خواهد شد.

اگرچه راهكارهاى زيادى براى سم زدايى بدن توصيه شده اما يكى از حياتى‌ترين آن‌ها استفاده از دستگاه توليد آب الکترولایت طبيعى است كه با فيلتراسيون خاص خود هم آلودگى‌هاى آب را از آن جدا مى‌كند و هم به واسطه خاصیت مایکروکلاستر (ریزخوشه بودن) خود به سم‌زدايى و دفع ناخالصى‌هاى بدن مى‌پردازد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر آکواویتا سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر آب رسانى، با خروج بهتر سموم مانع از بروز:

خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى‌گردد.

رفع تشنگى مؤثرتر

خاصیت مایکروکلاستر (ریزخوشه بودن) دستگاه تصفیه آب آکواویتا به جهت بهره‌مندى از مولكولهای كوچكتر بسيار راحت‌تر توسط بدن جذب شده و هيدراته شدنِ موثرترى در بدن در مقايسه با آب شير صورت مي‌گيرد.

آب الکترولایت تهیه شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا داراى مواد معدنى طبيعى است كه گردش خون را در بدن تسهيل مى‌كند. اين امر سبب كارايى بهينه تر تمامى اجزاى بدن خواهد‌ شد. در حقيقت مواد معدنى طبيعى موجود در اين آب دستيار خوبى براى عملكرد بهينه گردش خون در بدن مى‌باشد.

آب الکترولایت سرشار از آنتی‌اکسیدانت آکواویتا به دلیل ریز خوشه بودن (مایکروکلاستر) با توانایی نفوذ‌پذیری بالایی که دارد به سبب هیدراته شدن موثرتر بدن جهت جلوگیری از اکثر بیماری ها توسط محققین توصیه می‌شود.

تقویت سیستم ایمنی

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى هايى خفيف تا شديد مى‌گردد. آب الکترولایت تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آكواويتا يك آنتى‌اكسيدانت مؤثر و قدرتمند است.

با بالا رفتن خاصيت آلكالاين در بدن، سيستم ايمنى بدن ما قوي‌تر مي‌گردد. به طور كلى مصرف مستمر و منظم از دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا به ميزان قابل توجهى در روند تقويت سيستم ايمنى بدن هر شخص مؤثر است. از مزاياى اصلى مصرف آب الکترولایت بالا بردن مدت زمان و افزايش سلامتى است.