Aquavita water

سم زدایی بدن

يكى از اصلى ترين مزاياى مصرف آب الکترولایت شستشوى مستمر بدن از سموم است كه باعث جلوگيرى از ايجاد امراض و بيمارى ها خواهد شد.

اگرچه راهكارهاى زيادى براى سم زدايى بدن توصيه شده اما يكى از حياتى ترين آن ها استفاده از دستگاه توليد آب الکترولایت طبيعى است كه با فيلتراسيون خاص خود هم آلودگى هاى آب را از آن جدا مى كند هم به واسطه آب الکترولایت طبيعى خود به سم زدايى و دفع ناخالصى هاى بدن مى پردازد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر غذارسانى با خروج بهتر سموم مانع از بروز: خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى گردد.

Aquavita
آب مایکروکلاستر آکواویتا

رفع تشنگى مؤثرتر

آب الکترولایت به جهت بهرمندى از مولكولهايى كوچكتر بسيار راحت تر توسط بدن جذب شده و هيدراته شدنِ موثرترى در بدن در مقايسه با آب شير صورت ميگيرد.
آب الکترولایت همچنين داراى مواد معدنى طبيعى است كه گردش خون را در بدن تسهيل مى كند.اين امر سبب كارايى بهينه تر تمامى اجزاى بدن خواهد شد. در حقيقت مواد معدنى طبيعى موجود در اين آب دستيار خوبى براى عملكرد بهينه گردش خون در بدن مى باشد.

آب الکترولایت سرشار از آنتی اکسیدانت آکواویتا به دلیل ریز خوشه بودن (مایکروکلاستر) با توانایی نفوذ پذیری بالایی که دارد به سبب هیدراته شدن موثرتر بدن جهت جلوگیری از اکثر بیماری ها توسط محققین توصیه می شود.

تقویت سیستم ایمنی

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى هايى خفيف تا شديد مى گردد. آب الکترولایت آكواويتا يك آنتى اكسيدانت مؤثر و قدرتمند است.

با بالا رفتن خاصيت آلكالاين در بدن ، سيستم ايمنى بدن ما قويتر ميگردد.به طور كلى مصرف مستمر و منظم آب الکترولایت آکواویتا به ميزان قابل توجهى در روند تقويت سيستم ايمنى بدن هر شخص مؤثر است. از مزاياى اصلى مصرف آب الکترولایت بالا بردن مدت زمان و افزايش سلامتى است.

Aquavita Iran

با خصایص منحصر بفرد تکنولوژی آلتیمیت آکواویتا بیشتر آشنا شوید

آبی با بهترین ویژگی ها در دستان شما

چرا آب طبیعی که فقط در چند نقطه در سراسر جهان یافت می شود اینقدر مورد توجه است؟
زیرا با حرکت در میان سنگ ها و عناصر معدنی و میدانهای مغناطیسی طبیعی ، خواص بی نظیری به دست می آورد.متأسفانه دسترسی به چنین آبی به طرز باورنکردنی محدود و بسیار گران است.

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا با الهام از فرایندهای طبیعی طبیعت ، از یک فرآیند اختصاصی ، نه تنها برای تصفیه کامل آب ، بلکه افزایش خصایص آن با چهار ویژگی اصلی زیر استفاده می کند:

  • خصیصه آلکالاین (Alkaline)
  • خصیصه آنتی اکسیدانت (Antioxidant)
  • خصیصه ریز خوشه (Micro Clustered)
  • خصیصه هیدروژن مولکولی فعال (Hydrogen Rich)
Aquavita

تعادل بدن با آب آکواویتا

Aquavita

تعادل اسيد و باز در بدن كه با اندازگيرى Ph مشخص مى شود،امرى بسيار مهم در تخمين سلامتى افراد است.
با تغيير روش زندگى در دنياى امروز، بسيارى از بيمارى ها و مشكلات روحى و روانى انسانها را تهديد ميكند.عواملى از قبيل: كاهش كيفيت غذا،استفاده بسيار زياد از كنسروها و غذاهاى فراورى شده،آلودگى هاى زيست محيطى مانند آلودگى هوا،آلودگى صوتى و آلودگى آب ها به مواد شيميايى و فلزات سنگين همه از عواملى هستند كه در ابتلاى انسان به انواع بيمارى ها نقش دارند كه اثر آنها بر بروز بيماريها به صورت مستقيم يا غير مستقيم با توليد اسيد مازاد در بدن صورت مى گيرد.

آب الکترولایت آکواویتا با استفاده از فرایند طبیعی  قلیایی می شود و دارای pH بین ۸ تا ۹.۵ است ، در حالی که رژیم غذایی متوسط ​​اکثر مردم شامل غذاهایی است که بسیار اسیدی هستند و دامنه آنها بین ۳.۳ تا ۵ است. آنچه اکثر مردم نمی دانند ، این که بیش از حد اسید در رژیم های غذایی ما باعث اسیدوز می شود و با بیماری هایی مانند دیابت ، تصلب شرائین ، فشار خون بالا و سایر بیماری های مزمن مرتبط است.

با مصرف آب قلیایی طبیعی آکواویتا به جای آب لوله کشی ، می توانید به بدن خود کمک کنید تا تعادل طبیعی مورد نظر خود را پیدا کند.

سم زدایی بدن با آب آکواویتا

آنتى اكسيدان ها به بدن در حفاظت از عوارض و مشكلاتى كه توسط راديكال هاى آزاد به وجود
مى آيند ، كمك ميكند. راديكال هاى آزاد گروهى از اتم ها هستند كه با باعث صدمه رساندن به سيستم ايمنى بدن مى شوند.

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى هايى خفيف تا شديد مى گردد.

راديكال آزاد به طور طبیعی در داخل بدن ما و در هر جای دیگری حضور دارند ، لذا بدن ما نياز به آنتى اكسيدان ها جهت مبارزه با راديكال هاى آزاد دارد. يكى از بهترين منابع تامين آنتى اكسيدانت ها آب الکترولایت آکواویتا است.

به عبارت ديگر به واسطه استفاده از آب الکترولایت آکواویتا شما ميتوانيد به حفاظت از بدن خود در برابر بيمارى هاى مختلف بپردازيد.

Aquavita

نفوذ پذیری آب آکواویتا

Aquavita

وقتی آب از طریق فرآیند اختصاصی آکواویتا عبور می کند ، خوشه های مولکول های آب به خوشه های کوچکتر تبدیل می شوند. این امر جذب آب را برای بدن شما راحت تر می کند و اجازه جذب سریع آن توسط جریان خون و بافت ماهیچه ای را می دهد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر (ریز خوشه شده) آکواویتا سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر غذارسانى با خروج بهتر سموم مانع از بروز: خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى گردد.

آبی غنی شده از هیدروژن

آب آکواویتا حاوی هیدروژن مولکولی فعال است که فرایند جذب بدن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و به شما این امکان را می دهد که با نوشیدن آب کمتری احساس رفع تشنگی بیشتری کنید.

هیدروژن تزریق شده به آب آکواویتا ، به ورزشکاران در روند بهبودی آنها کمک می کند ، در حالی که درد و التهاب بیماری های مزمن مانند آرتریت را کاهش می دهد.

مهمتر از همه ، مصرف کنندگان آب آکواویتا بدون شک تأثیرات مثبت هیدروژن فعال را در زمینه ضد پیری و افزایش کلی سطح انرژی احساس خواهند کرد.

Aquavita
Click or drag a file to this area to upload.
سبدخرید