دستگاه آب آلتیمیت

سم زدایی بدن

يكى از اصلى ترين مزاياى مصرف آب تصفیه شده با دستگاه آب آلتیمیت شستشوى مستمر بدن از سموم است كه باعث جلوگيرى از ايجاد امراض و بيمارى‌ها خواهد شد.

اگرچه راهكارهاى زيادى براى سم زدايى بدن توصيه شده اما يكى از حياتى‌ترين آن ها استفاده از دستگاه توليد آب الکترولایت طبيعى است كه با فيلتراسيون خاص خود هم آلودگى‌هاى آب را از آن جدا مى كند هم به واسطه خاصیت مایکروکلاستر (ریزخوشه بودن) خود به سم زدايى و دفع ناخالصى هاى بدن مى پردازد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر آکواویتا سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر آب رسانى، با خروج بهتر سموم مانع از بروز:

خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى گردد.

نوشیدن آب آلتیمیت

رفع تشنگى مؤثرتر

خاصیت مایکروکلاستر (ریزخوشه بودن) آب آکواویتا به جهت بهره‌مندى از مولكولهای كوچكتر بسيار راحت تر توسط بدن جذب شده و هيدراته شدنِ موثرترى در بدن در مقايسه با آب شير صورت ميگيرد.

آب الکترولایت داراى مواد معدنى طبيعى است كه گردش خون را در بدن تسهيل مى كند.اين امر سبب كارايى بهينه تر تمامى اجزاى بدن خواهد شد. در حقيقت مواد معدنى طبيعى موجود در اين آب دستيار خوبى براى عملكرد بهينه گردش خون در بدن مى باشد.

آب الکترولایت سرشار از آنتی اکسیدانت آکواویتا به دلیل ریز خوشه بودن (مایکروکلاستر) با توانایی نفوذ پذیری بالایی که دارد به سبب هیدراته شدن موثرتر بدن جهت جلوگیری از اکثر بیماری ها توسط محققین توصیه می شود.

درمان استرس|درمان گوارش|درمان کبد چرب|درمان میگرن|درمان یبوست|دیابت|عوارض استرس|علائم کبد چرب

تقویت سیستم ایمنی

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى هايى خفيف تا شديد مى گردد. آب الکترولایت آكواويتا يك آنتى اكسيدانت مؤثر و قدرتمند است.

با بالا رفتن خاصيت آلكالاين در بدن ، سيستم ايمنى بدن ما قويتر ميگردد.به طور كلى مصرف مستمر و منظم آب الکترولایت آکواویتا به ميزان قابل توجهى در روند تقويت سيستم ايمنى بدن هر شخص مؤثر است. از مزاياى اصلى مصرف آب الکترولایت بالا بردن مدت زمان و افزايش سلامتى است.

درمان دیابت|درمان فشار خون|درمان استرس

با خصایص منحصر به فرد تکنولوژی دستگاه آب آلتیمیت بیشتر آشنا شوید

آبی با بهترین ویژگی ها در دستان شما

چرا آب طبیعی که فقط در چند نقطه در سراسر جهان یافت می شود اینقدر مورد توجه است؟
زیرا با حرکت در میان سنگ ها و عناصر معدنی و میدانهای مغناطیسی طبیعی ، خواص بی نظیری به دست می آورد.متأسفانه دسترسی به چنین آبی به طرز باورنکردنی محدود و بسیار گران است.

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا با الهام از فرایندهای طبیعی طبیعت ، از یک فرآیند اختصاصی ، نه تنها برای تصفیه کامل آب ، بلکه افزایش خصایص آن با چهار ویژگی اصلی زیر استفاده می کند:

خصیصه آلکالاین (Alkaline)

خصیصه آنتی اکسیدانت (Antioxidant)

خصیصه ریز خوشه (Micro Clustered)

خصیصه هیدروژن مولکولی فعال (Hydrogen Rich)

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا

خصیصه ریز خوشه (Micro Clustered)

خصیصه هیدروژن مولکولی فعال (Hydrogen Rich)

AquavitaAlkalinewater

تعادل بدن با دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا

تعادل اسيد و باز در بدن كه با اندازگيرى Ph مشخص مى شود،امرى بسيار مهم در تخمين سلامتى افراد است.

با تغيير روش زندگى در دنياى امروز، بسيارى از بيمارى ها و مشكلات روحى و روانى انسانها را تهديد ميكند. عواملى از قبيل: كاهش كيفيت غذا، استفاده بسيار زياد از كنسروها و غذاهاى فراورى شده،آلودگى هاى زيست محيطى مانند آلودگى هوا، آلودگى صوتى و آلودگى آب ها به مواد شيميايى و فلزات سنگين همه از عواملى هستند كه در ابتلاى انسان به انواع بيمارى ها نقش دارند كه اثر آنها بر بروز بيماري‌ها به صورت مستقيم يا غير مستقيم با توليد اسيد مازاد در بدن صورت مى گيرد.

آب الکترولایت آکواویتا با استفاده از فرایند طبیعی  قلیایی می شود و دارای pH بین ۸ تا ۹.۵ است ، در حالی که رژیم غذایی متوسط اکثر مردم شامل غذاهایی است که بسیار اسیدی هستند و دامنه آنها بین ۳.۳ تا ۵ است. آنچه اکثر مردم نمی دانند ، این که بیش از حد اسید در رژیم های غذایی ما باعث اسیدوز می شود و با بیماری هایی مانند دیابت ، تصلب شرائین ، فشار خون بالا و سایر بیماری های مزمن مرتبط است.

با مصرف آب قلیایی طبیعی دستگاه آب آلتیمیت به جای آب لوله کشی ، می توانید به بدن خود کمک کنید تا تعادل طبیعی مورد نظر خود را پیدا کند.

سم زدایی بدن با دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا

آنتى اكسيدان ها به بدن در حفاظت از عوارض و مشكلاتى كه توسط راديكال هاى آزاد به وجود مى آيند ، كمك ميكند. راديكال هاى آزاد گروهى از اتم ها هستند كه با باعث صدمه رساندن به سيستم ايمنى بدن مى شوند.

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى هايى خفيف تا شديد مى گردد.

راديكال آزاد به طور طبیعی در داخل بدن ما و در هر جای دیگری حضور دارند ، لذا بدن ما نياز به آنتى اكسيدان ها جهت مبارزه با راديكال هاى آزاد دارد. يكى از بهترين منابع تامين آنتى اكسيدانت ها آب الکترولایت آکواویتا است. به عبارت ديگر به واسطه استفاده از آب الکترولایت غنی شده توسط دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا شما ميتوانيد به حفاظت از بدن خود در برابر بيمارى هاى مختلف بپردازيد.

سیستم ایمنی|تقویت سیستم ایمنی|درمان دیابت|علائم دیابت
سمزدایی بدن|سم زدایی|دفع سموم|درمان کبد چرب|عوارض کبد چرب

نفوذ پذیری آب آکواویتا

وقتی آب از طریق فرآیند اختصاصی دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا عبور می کند ، خوشه های مولکول های آب به خوشه های کوچکتر تبدیل می شوند.

این امر جذب آب را برای بدن شما راحت تر می کند و اجازه جذب سریع آن توسط جریان خون و بافت ماهیچه ای را می دهد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر (ریز خوشه شده) آکواویتا سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر غذارسانى با خروج بهتر سموم مانع از بروز:

خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى گردد.

آبی غنی شده از هیدروژن توسط دستگاه آب آلتیمیت

آب تصفیه شده توسط دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا حاوی هیدروژن مولکولی فعال است که فرایند جذب بدن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و به شما این امکان را می دهد که با نوشیدن آب کمتری احساس رفع تشنگی بیشتری کنید.

هیدروژن تزریق شده به آب آکواویتا ، به ورزشکاران در روند بهبودی آنها کمک می کند ، در حالی که درد و التهاب بیماری های مزمن مانند آرتریت را کاهش می دهد.

مهمتر از همه ، مصرف کنندگان آب آکواویتا بدون شک تأثیرات مثبت هیدروژن فعال را در زمینه ضد پیری و افزایش کلی سطح انرژی احساس خواهند کرد.

درمان میگرن|درمان سردرد|ضد پیری|افزایش انرژی

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا چه موادی را تصفیه می‌کند؟

همه سیستم های آب یکسان ایجاد نشده اند. در حالی که برخی از سیستم های موجود ادعا می کنند که فیلتراسیون را ارائه می دهند ، اکثر آنها آب را تصفیه نمی کنند.

در حالی که فیلتراسیون ممکن است به رفع برخی از آلاینده ها مانند کلر کمک کند ، به هیچ وجه یک راه حل کامل نیست.

منگنز و آهن دو فلزى هستند كه به دليل وجود بِستر سنگى به ميزان زيادى در آب چاه يافت مى شوند.
هرچه عمق چاه بيشتر باشد به دليل افزايش مدت زمان مجاورت و تماس بالاى آب با سطوح سنگى ميزان اين فلزات افزايش مى يابد.

برای اطمینان از عاری بودن آب از آلاینده هایی ، همچون میکرو ارگانیسم ها، فلزات سنگین، مواد آلی، معدنی و دارویی، تصفیه مورد نیاز است. سیستم آب آلتیمیت آکواویتا مجهز به فناوری micro-glass fiber است و تصفیه کامل آب را تضمین می کند. اگر آب در ابتدا تمیز نباشد، افزایش آب با خواص سلامتی چه تأثیری دارد؟ سیستم قادر به حذف موارد زیر است:

مواد عالی و غیرعالی

ترکیبات کلر

ترکیبات برم

ترکیبات ید

ترکیبات عالی فرار

پسماند های دارویی

فلزات سنگین

سرب

آهن

آرسنیک

کادیوم

کروم

سلنیوم

جیوه

میکرو ارگانیسم‌ها

انگل‌ ها

باکتری‌ ها

قارچ ها

ویروس ها

کیست ها