سم زدایی بدن

يكى از اصلى ترين مزاياى مصرف آب تصفیه‌شده با دستگاه تصفیه آب آلتیمیت شستشوى مستمر بدن از سموم است كه باعث جلوگيرى از ايجاد امراض و بيمارى‌ها خواهد شد.

اگرچه راهكارهاى زيادى براى سم زدايى بدن توصيه شده اما يكى از حياتى‌ترين آن‌ها استفاده از دستگاه توليد آب الکترولایت طبيعى است كه با فيلتراسيون خاص خود هم آلودگى‌هاى آب را از آن جدا مى‌كند و هم به واسطه خاصیت مایکروکلاستر (ریزخوشه بودن) خود به سم‌زدايى و دفع ناخالصى‌هاى بدن مى‌پردازد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر آکواویتا سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر آب رسانى، با خروج بهتر سموم مانع از بروز:

خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى‌گردد.

نوشیدن آب آلتیمیت

رفع تشنگى مؤثرتر

خاصیت مایکروکلاستر (ریزخوشه بودن) دستگاه تصفیه آب آکواویتا به جهت بهره‌مندى از مولكولهای كوچكتر بسيار راحت‌تر توسط بدن جذب شده و هيدراته شدنِ موثرترى در بدن در مقايسه با آب شير صورت مي‌گيرد.

آب الکترولایت تهیه شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا داراى مواد معدنى طبيعى است كه گردش خون را در بدن تسهيل مى‌كند. اين امر سبب كارايى بهينه تر تمامى اجزاى بدن خواهد‌ شد. در حقيقت مواد معدنى طبيعى موجود در اين آب دستيار خوبى براى عملكرد بهينه گردش خون در بدن مى‌باشد.

آب الکترولایت سرشار از آنتی‌اکسیدانت آکواویتا به دلیل ریز خوشه بودن (مایکروکلاستر) با توانایی نفوذ‌پذیری بالایی که دارد به سبب هیدراته شدن موثرتر بدن جهت جلوگیری از اکثر بیماری ها توسط محققین توصیه می‌شود.

درمان استرس|درمان گوارش|درمان کبد چرب|درمان میگرن|درمان یبوست|دیابت|عوارض استرس|علائم کبد چرب

تقویت سیستم ایمنی

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى هايى خفيف تا شديد مى‌گردد. آب الکترولایت تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آكواويتا يك آنتى‌اكسيدانت مؤثر و قدرتمند است.

با بالا رفتن خاصيت آلكالاين در بدن، سيستم ايمنى بدن ما قوي‌تر مي‌گردد. به طور كلى مصرف مستمر و منظم از دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا به ميزان قابل توجهى در روند تقويت سيستم ايمنى بدن هر شخص مؤثر است. از مزاياى اصلى مصرف آب الکترولایت بالا بردن مدت زمان و افزايش سلامتى است.

درمان دیابت|درمان فشار خون|درمان استرس

دستگاه آب الکترولایت آکواویتا | اولین دستگاه غیر برقی جهان

خريد يك دستگاه توليد آب الکترولایت به طور قابل توجهى ارزانتر از محصولات مشابه است و فقط با پرداخت يكبار هزینه دستگاه برای سالیان متمادی قادر به استفاده از آن خواهید بود.

کافیست مجموع هزینه های مصرف قرص های مکمل غذایی، هزینه های ویزیت پزشکان مختلف و … را در نظر بگيريد! تنها كارى كه بايستى انجام داد خريد یک دستگاه آب الکترولایت است که براى هميشه دسترسى شما را به آنتى آكسيدانت سرشار و طبیعی جهت سلامت وشادابی فراهم خواهد نمود.

آب الکترولایت مزاياى بسيار متعددى دارد. بادرنظر گرفتن تمامى مزاياى آب الکترولایت بسيار جاى تعجب است كه تعداد زيادى از مردم هنوز از اين آب بی بهره اند. اگر همه ما در ريسك ابتلا يا توسعه طيف وسيعى از بيماری ها هستيم، چرا يك لايه محافظ را براى سلامتی اضافه نكرده و بدن خود را با نوشيدن آب الکترولایت بيمه نكنيم؟!

چرا دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا؟

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا با استفاده از فرایند منحصر به فرد و کاملا طبیعی، نه تنها تصفیه کامل آب را انجام می‌دهد؛ بلکه با تولید خصائص چهارگانه در پیشگیری ، کنترل و درمان بسیاری از بیماری‌ها مؤثر است.
این چهار خصیصه عبارتند از:

  • خصیصه الکترولایت (Electrolyte)
  • خصیصه آنتی اکسیدانت (Antioxidant)
  • خصیصه ریز خوشه (Micro Clustered)
  • خصیصه هیدروژن مولکولی فعال (Hydrogen Rich)

مصاحبه شبکه تلویزیونی کانادا در مورد خصایص منحصر به فرد آب آکواویتا

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ۲۲۷۵۰۰۵۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر از 100$ تخفیف خرید دستگاه آلتیمت آکواویتا و مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

آبی با بهترین ویژگی ها در دستان شما

چرا آب طبیعی که فقط در چند نقطه در سراسر جهان یافت می‌شود اینقدر مورد توجه است؟
زیرا با حرکت در میان سنگ‌ها و عناصر معدنی و میدان‌های مغناطیسی طبیعی، خواص بی‌نظیری به‌ دست می آورد. متأسفانه دسترسی به چنین آبی به طرز باورنکردنی محدود و بسیار گران است.

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا با الهام از فرایندهای طبیعی طبیعت، از یک فرآیند اختصاصی، نه تنها برای تصفیه کامل آب، بلکه افزودن خصایص منحصر به فردی استفاده می‌کند.

دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا
AquavitaAlkalinewater

تعادل بدن با دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا

تعادل اسيد و باز در بدن كه با اندازگيرى Ph مشخص مى‌شود، امرى بسيار مهم در تخمين سلامتى افراد است.

با تغيير روش زندگى در دنياى امروز، بسيارى از بيمارى ها و مشكلات روحى و روانى انسانها را تهديد ميكند. عواملى از قبيل: كاهش كيفيت غذا، استفاده بسيار زياد از كنسروها و غذاهاى فراورى شده،آلودگى هاى زيست محيطى مانند آلودگى هوا، آلودگى صوتى و آلودگى آب ها به مواد شيميايى و فلزات سنگين همه از عواملى هستند كه در ابتلاى انسان به انواع بيمارى ها نقش دارند كه اثر آنها بر بروز بيماري‌ها به صورت مستقيم يا غير مستقيم با توليد اسيد مازاد در بدن صورت مى گيرد.

آب الکترولایت آکواویتا با استفاده از فرایند طبیعی  قلیایی می شود و دارای pH بین ۸ تا ۹.۵ است ، در حالی که رژیم غذایی متوسط اکثر مردم شامل غذاهایی است که بسیار اسیدی هستند و دامنه آنها بین ۳.۳ تا ۵ است. آنچه اکثر مردم نمی دانند، این است که وجود بیش از حد اسید در رژیم‌های غذایی ما باعث اسیدوز می‌شود و با بیماری‌هایی مانند دیابت، تصلب شرائین، فشار خون بالا و سایر بیماری‌های مزمن مرتبط است.

با مصرف آب آلکالاین طبیعی تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت به جای آب لوله‌کشی، می‌توانید به بدن خود کمک کنید تا تعادل طبیعی مورد نظر خود را پیدا کند.

سم زدایی بدن با دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا

آنتى‌اكسيدان‌ها به بدن در حفاظت از عوارض و مشكلاتى كه توسط راديكال‌هاى آزاد به‌وجود مى‌آيند، كمك مي‌كند. راديكال هاى آزاد گروهى از اتم‌ها هستند كه باعث صدمه رساندن به سيستم ايمنى بدن مى‌شوند.

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى‌هايى خفيف تا شديد مى‌گردد.

راديكال‌های آزاد به طور طبیعی در داخل بدن ما و در هر جای دیگری حضور دارند ، لذا بدن ما نياز به آنتى‌اكسيدان‌ها جهت مبارزه با راديكال‌هاى آزاد دارد. يكى از بهترين منابع تامين آنتى‌اكسيدانت‌ها دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا است. به عبارت ديگر به واسطه استفاده از آب الکترولایت غنی شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا شما مي‌توانيد به حفاظت از بدن خود در برابر بيمارى‌هاى مختلف بپردازيد.

سیستم ایمنی|تقویت سیستم ایمنی|درمان دیابت|علائم دیابت
سمزدایی بدن|سم زدایی|دفع سموم|درمان کبد چرب|عوارض کبد چربدستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا |

نفوذ پذیری آب آکواویتا

وقتی آب از طریق فرآیند اختصاصی دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا عبور می‌کند ، خوشه‌های مولکول‌های آب به خوشه‌های کوچک‌تر تبدیل می‌شوند.

این امر جذب آب را برای بدن شما راحت‌تر می‌کند و اجازه جذب سریع آن توسط جریان خون و بافت ماهیچه‌ای را می‌دهد.

نفوذپذيرى بالا در آب مايكروكلاستر (ریز خوشه شده) تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا سبب جذب بهتر آب در سلول شده و علاوه بر غذارسانى با خروج بهتر سموم مانع از بروز: خستگى دائم، اضافه وزن، مشكلات پوستى، سردرد و سنگ كيسه صفرا مى‌گردد.

آبی غنی‌شده از هیدروژن توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت

آب تصفیه‌شده توسط دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا حاوی هیدروژن مولکولی فعال است که فرایند جذب بدن را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که با نوشیدن آب کمتری احساس رفع تشنگی بیشتری کنید.

هیدروژن تزریق شده به آب آکواویتا، به ورزشکاران در روند بهبودی آنها کمک می‌کند، در حالی که درد و التهاب بیماری‌های مزمن مانند آرتریت را کاهش می‌دهد.

مهمتر از همه، مصرف کنندگان آب آکواویتا بدون شک تأثیرات مثبت هیدروژن فعال را در زمینه ضد‌پیری و افزایش کلی سطح انرژی احساس خواهند کرد.

درمان میگرن|درمان سردرد|ضد پیری|افزایش انرژیدستگاه تصفیه آب آلتیمیت |

دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا چه موادی را تصفیه می‌کند؟

همه سیستم های آب یکسان ایجاد نشده اند. در حالی که برخی از سیستم های موجود ادعا می کنند که فیلتراسیون را ارائه می‌دهند، اکثر آن‌ها آب را تصفیه نمی‌کنند! در حالی که فیلتراسیون ممکن است به رفع برخی از آلاینده‌ها مانند کلر کمک کند، به هیچ وجه یک راه حل کامل نیست.

منگنز و آهن دو فلزى هستند كه به دليل وجود بِستر سنگى به ميزان زيادى در آب چاه يافت مى‌شوند.
هرچه عمق چاه بيشتر باشد به دليل افزايش مدت زمان مجاورت و تماس بالاى آب با سطوح سنگى ميزان اين فلزات افزايش مى‌يابد.

برای اطمینان از عاری بودن آب از آلاینده‌هایی ، همچون میکرو ارگانیسم‌ها، فلزات سنگین، مواد آلی، معدنی و دارویی، تصفیه درست مورد نیاز است. سیستم دستگاه تصفیه آب آلتیمیت آکواویتا مجهز به فناوری micro-glass fiber است و تصفیه کامل آب را تضمین می‌کند. اگر آب در ابتدا تمیز نباشد، افزایش آب با خواص سلامتی چه تأثیری دارد؟

تکنولوژی دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا قادر به حذف موارد زیر است:

مواد عالی و غیرعالی

ترکیبات کلر

ترکیبات برم

ترکیبات ید

ترکیبات عالی فرار

پسماند های دارویی

فلزات سنگین

سرب

آهن

آرسنیک

کادیوم

کروم

سلنیوم

جیوه

میکرو ارگانیسم‌ها

انگل‌ ها

باکتری‌ ها

قارچ ها

ویروس ها

کیست ها

درصد حذف شده آلاینده
95-99%
جیوه
95-99%
نیکل
95-99%
فلز مس
95-99%
سدیم
95-99%
کروم
98%
سیلیس
95-99%
باریم
95-99%
کادمیوم
99.9%<
تولوئن
99.9%<
لیندان
90-95%
فلوراید
95-99%
منیزیم
99%
ساکاروز
95-99%
نقره
99%
اسید لاکتیک
95-99%
فسفات
95-99%
آمونیوم
درصد حذف شده آلاینده
99.9%
کلرید
95-99%
رادیو اکتیو
92-99%
پتاسیم
95-99%
فلز روی
99%
بی کربنات
95-99%
سولفات
95-99%
کلسیم
95-99%
استرانسیوم
90-99%
نیترات
96-99%
فروسیانید
99%
کلرید کلسیم
95-99%
آهن
95-99%
سیلیکات
95-99%
آرسنیک
95-99%
آلومینیوم
98%
گلوکز
95-99%
سرب
درصد حذف شده آلاینده
100%
کیست ژیاردیا
100%
انگل کریپتوسپوریدیوم
99.9%<
آفت کش DDT
99.9%<
افت کش PCB
99.9%<
باکتری E. Coli
99.9%<
باکتری Serratia Marcescens
99.9%<
باکتری Salmonella typhi
99.9%<
باکتری Vibrio choleriae
99.9%<
باکتری Shigella disinteriae
99.9%<
باکتری های مدفوع
99%
سدیم فلوراید
99%
سدیم کلرید (NaCl)
99%
کلرید منیزیم
99%<
سولفات نیکل (NiSo4)
99%<
سولفات مس (CuSo4)
97-99%
نیترات سدیم (Nano3)
99.9%
آفت کش‌های کلردار