به کلینیک سلامت آکواویتا خوش آمدید

کلینیک سلامت آکواویتا با هدف ارائه خدمات و مشاوره‌های درمانی همراه با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌های آنالیز ترکیبات بدن ایجاد شده است.

دکتر امیر حسان شأنی متخصص پزشکی طبیعی و تغذیه جامع از آمریکا

متخصص پزشکی ارتومولکولی ثبت شده بین المللی (ROHP) و عضو انجمن ملی متخصصان تغذیه آمریکا (NANP) ، مؤسس و پزشک کلینیک Vancouver BBC شهر ونکوور کانادا و مدرس سمینارها و دوره‌های آموزشی مرتبط در نقاط مختلف دنیا

ایشان در کلینیک آکواویتا تهران ، ویزیت و مشاوره‌های درمانی در زمینه بیماری‌های زیر را به صورت حضوری و مجازی ارائه می‌نمایند:

IMG_20201223_200141_edit-1
 • بیماری‌های گوارشی (Gastrointestinal Diseases)
 • بیماری‌های قلبی عروقی (Cardiovascular Diseases)
 • دیابت (Diabetes)
 • پوکی استخوان – آرتروز (Osteoporosis – Arthritis)
 • اضافه وزن و چاقی مفرط (Overweight & Obese)
 • اعتیاد (Addictions)
 • خستگی مفرط و افسردگی (Fatigue & Depression)
 • فراموشی و زوال عقل (Memory loss & Dementia)
 • بی‌خوابی و آپنه خواب (Insomnia & Sleep Apnea)
 • اختلال عملکرد جنسی (Sexual Dysfunction)
 • بیماری‌های خود ایمنی (Autoimmune Diseases)

برای دریافت اطلاعات بیشتر و وقت ویزیت با شماره ۲۶۸۵۵۹۲۹-۰۲۱ تماس بگیرید.

تجهیزات کلینیک سلامت آکواویتا

دستگاه اسکنر سه بعدی آنالیز ترکیبات بدن

پس از ۴۰ ثانیه یک اسکن سه بعدی توسط اسکنر سه بعدی بدن از سطوح بیرونی بدن توسط روش نوری و بدون هیچ تماسی به صورت غیر تهاجمی با حدود ۷۰۰ تصویر از عمق تمامی بدن شما گرفته میشود. به طور مستقیم با تحلیل تصاویر گرفته شده و مدل سه بعدی بدن شما اطلاعات زیر را اندازه گیری میکند:حجم، رویه و چگالی بدن داده های آنترومتری (طول ها، دورها، عرض ها).

اسکنر سه بعدی بدن امکان مقایسه اثربخشی از قبل و بعد از برنامه جاری ورزشی و تغذیه ای را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید کوچکترین تغییرات را برای رسیدن به هدف خود رصد نموده و پیشرفت بدنی خود را احساس کنید.

پارامترهای ترکیب بدنی شما را محاسبه کرده و محدوه مجاز هر یک از پارامترها را در بدن شما تشریح میکند. اسکنر سه بعدی بدن قادر به ارائه گزارشات و اطلاعات زیر از ترکیب بدنی شما به صورت جامع و به تفکیک اندام ها و تنه میباشد.

تحلیل قامت و وضعیت فرم اسکلتی منجر به تشخیص ناهنجاری های قامتی شده و از طریق آن میتوان به روند درمان و اصلاح با حرکات ورزشی کمک نمود.

ترکیب بدنی
ابعاد (طول ، دورها ، حجم ها)
ناهنجاری‌های اسکلتی
خروجی آنالیز به صورت نمودار
خروجی آنالیز به صورت سه بعدی
نداشتن خطر در دوره بارداری
نداشتن خطر برای کودکان
نداشتن خطر برای استفاده‌ کنندگان از باتری قلب
محاسبه پارامترهای بدن به روش غیر تهاجمی
محاسبه پارامترهای بدن با ارسال جریان الکتریکی

دستگاه دیجیتال محاسبه دقیق BMI

کاربر به سادگی روی سکوی ترازو ایستاده بلافاصله وزن سنجش میشود و سپس نوار ارتفاع خودکار تا بالای سر او پایین می آید. تمامی مراحل به صورت تمام اتوماتیک و کاملا دقیق انجام میشود و در کسری از ثانیه قد و وزن سنجیده می شود.
پس از استفاده از دستگاه محاسبه BMI شما میتوانید کد QR نمایش داده شده روی نمایشگر را اسکن کرده و پروفایل اختصاصی خود را بسازید!!!
تمامی تاریخچه استفاده از دستگاه را در هر مکانی که استفاده کرده اید مشاهده کرده و آنالیزها و نمودارهای گرافیکی براساس تاریخچه خودتان را مشاهده کنید.
محاسبه دقیق bmi
Click or drag a file to this area to upload.
سبدخرید