نتایج مصرف آب آکواویتا طبق تحقیقات علمی و معتبر روز دنیا

پیشگیری از سکته مغزی

Promoting brain health (combatting cerebral ischemia)

با استفاده از آب حاوی هیدروژن مولکولی فعال آکواویتا می توان سلامت مغز را ارتقاء بخشید.

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی دارویی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن بر پیشگیری از سکته مغزی نشان می‌دهد که افزودن آب غنی از هیدروژن به محلول های محلول وریدی که با هیدروژن (H2) غنی‌شده است، برای بیماران مبتلا به انفارکتوس مغزی حاد، از جمله بیمارانی که با t-PA درمان می‌شوند، مفید است.

درمان مشکلات گوارش

Improving Gut Health

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى دارويى آمريكا در خصوص مصرف آب داراى هيدروژن مولكولى فعال و تاثيرات آن بر درمان مشکلات گوارشی اعم از یبوست ، ریفلاکس معده (برگشت اسید معده) و… نشان ميدهد كه نوشيدن اين آب با خاصيت آلکالاین و ریزخوشه بودن خود نقش مؤثرى در پیشگیری ، بهبود و درمان مشکلات گوارشی خواهد داشت.

با مصرف آب داراى هيدروژن مولكولى فعال و همچنين آنتى اكسيدان سرشار آكواويتا، مى‌توان از مشکلات گوارشی پیشگیری و آن را درمان کرد.

درمان روماتیسم مفصلی (آرتريت روماتوئيد)

Hydrogen-rich water for antioxidant intervention in rheumatoid arthritis

آب غنی از هیدروژن، پیشگیری و درمان روماتیسم مفصلی.

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى دارويى آمريكا در خصوص تحقيقات دانشمندان بر روى مداخله آنتى اكسيدانى در آرتريت روماتوئيد نشان می‌دهد مصرف آنتى اكسيدانت ها نقش موثرى در كاهش مفاصل متورم و دردناك داشته و سلامت عمومى اين افراد را افزايش می‌دهد.

به همین جهت مصرف آب داراى آنتى اكسيدان سرشار و همچنين هيدروژن مولكولى فعال آكواويتا، راه مناسبى جهت جلوگيرى از تشديد و کاهش روماتیسم مفصلی می‌باشد.

درمان کم کاری کلیه

Promoting Kidney Health

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى دارويى آمريكا در خصوص تحقيقات دانشمندان بر كنترل بيمارى كليوى، نشان ميدهد مصرف آنتى اكسيدان ها تاثير مثبتى در  جلوگيرى از پيشرفت بيمارى كليوى خواهد داشت.

همچنین مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن بر ارتقاء سلامت کلیه نشان می‌دهد که افزودن آب غنی از هیدروژن به محلول‌های همودیالیز سبب بهبود واکنش‌های التهابی و کنترل فشار خون می‌شود و یک گزینه درمانی جدید برای کنترل عوارض آن است.
بنابراین با استفاده از آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان سلامت کلیه را ارتقاء بخشید.

کاهش استرس و بهبود خلق و خو

Hydrogen-rich water for improvements of mood, anxiety, and autonomic nerve function in daily life

آب غنی از هیدروژن و بهبود خلق‌و‌خو، اضطراب و عملکرد عصب خودمختار در زندگی روزمره.

مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهد که مصرف آب حاوی هیدروژن مولکولی فعال QOL ( کیفیت زندگی) را از طریق افزایش عملکرد سیستم عصبی مرکزی شامل خلق و خو ، اضطراب و عملکرد عصب اتونوم تقویت کند.

استرس اکسیداتیو مزمن و التهاب باعث بدتر شدن عملکرد سیستم عصبی مرکزی می شود و منجر به کاهش کیفیت QOL می شود.

با توجه به این که هیدروژن فعالیت آنتی اکسیدانی دارد و می تواند از التهاب پیشگیری کند ، بنابراین ممکن است در بهبود QOL نقش داشته باشد.