نتایج مصرف آب آکواویتا طبق تحقیقات علمی و معتبر روز دنیا

پیشگیری از سکته مغزی

Promoting brain health (combatting cerebral ischemia)

با استفاده از آب حاوی هیدروژن مولکولی فعال آکواویتا می توان سلامت مغز را ارتقاء بخشید.

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی پزشکی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن بر پیشگیری از سکته مغزی نشان می‌دهد که افزودن آب غنی از هیدروژن به محلول های محلول وریدی که با هیدروژن (H2) غنی‌شده است، برای بیماران مبتلا به انفارکتوس مغزی حاد، از جمله بیمارانی که با t-PA درمان می‌شوند، مفید است.

درمان مشکلات گوارش

Improving Gut Health

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى پزشکی آمريكا در خصوص مصرف آب داراى هيدروژن مولكولى فعال و تاثيرات آن بر درمان مشکلات گوارشی اعم از یبوست ، ریفلاکس معده (برگشت اسید معده) و… نشان ميدهد كه نوشيدن اين آب با خاصيت آلکالاین و ریزخوشه بودن خود نقش مؤثرى در پیشگیری ، بهبود و درمان مشکلات گوارشی خواهد داشت.

با مصرف آب داراى هيدروژن مولكولى فعال و همچنين آنتى اكسيدان سرشار آكواويتا، مى‌توان از مشکلات گوارشی پیشگیری و آن را درمان کرد.

درمان روماتیسم مفصلی (آرتريت روماتوئيد)

Hydrogen-rich water for antioxidant intervention in rheumatoid arthritis

آب غنی از هیدروژن، پیشگیری و درمان روماتیسم مفصلی.

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى پزشکی آمريكا در خصوص تحقيقات دانشمندان بر روى مداخله آنتى اكسيدانى در آرتريت روماتوئيد نشان می‌دهد مصرف آنتى اكسيدانت ها نقش موثرى در كاهش مفاصل متورم و دردناك داشته و سلامت عمومى اين افراد را افزايش می‌دهد.

به همین جهت مصرف آب داراى آنتى اكسيدان سرشار و همچنين هيدروژن مولكولى فعال آكواويتا، راه مناسبى جهت جلوگيرى از تشديد و کاهش روماتیسم مفصلی می‌باشد.

درمان کم کاری کلیه

Promoting Kidney Health

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى پزشکی آمريكا در خصوص تحقيقات دانشمندان بر كنترل بيمارى كليوى، نشان ميدهد مصرف آنتى اكسيدان ها تاثير مثبتى در  جلوگيرى از پيشرفت بيمارى كليوى خواهد داشت.

همچنین مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن بر ارتقاء سلامت کلیه نشان می‌دهد که افزودن آب غنی از هیدروژن به محلول‌های همودیالیز سبب بهبود واکنش‌های التهابی و کنترل فشار خون می‌شود و یک گزینه درمانی جدید برای کنترل عوارض آن است.
بنابراین با استفاده از آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان سلامت کلیه را ارتقاء بخشید.

کاهش استرس و بهبود عملکرد سیستم عصبی

Hydrogen-rich water for improvements of mood, anxiety, and autonomic nerve function in daily life

آب غنی از هیدروژن و بهبود خلق‌و‌خو، اضطراب و عملکرد عصب خودمختار در زندگی روزمره.

مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهد که مصرف آب حاوی هیدروژن مولکولی فعال QOL ( کیفیت زندگی) را از طریق افزایش عملکرد سیستم عصبی مرکزی شامل خلق و خو ، اضطراب و عملکرد عصب اتونوم تقویت کند.

استرس اکسیداتیو مزمن و التهاب باعث بدتر شدن عملکرد سیستم عصبی مرکزی می شود و منجر به کاهش کیفیت QOL می شود.

با توجه به این که هیدروژن فعالیت آنتی اکسیدانی دارد و می تواند از التهاب پیشگیری کند ، بنابراین ممکن است در بهبود QOL نقش داشته باشد.

بهبود مشکلات ریه و دستگاه تنفسی

improving lung health

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى پزشکی امريكا در خصوص تحقيقات دانشمندان بر روى تاثيرات مصرف هيدروژن مولكولى فعال بر جلوگيرى از يكى از انواع آسيب هاى ريوى نشان ميدهد نوشيدن آب حاوى هيدروژن مولكولى فعال با نقش ضد التهابى از بافت هاى ريه محافظت موثرى خواهد داشت.

بنابراين با مصرف آب داراى هيدروژن مولكولى فعال و همچنين آنتى اكسيدان سرشار آكواويتا، مى توان تا حد زيادى در مقابله با اين عارضه موفق بود.

کنترل و بهبود دیابت نوع 2

Combatting Diabetes

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی پزشکی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن در دیابت نوع ۲ نشان می دهد که نوشیدن این آب باعث بهبود متابولیسم چربی ، گلوکز ، مقاومت به انسولین و کمک به کنترل دیابت در بیماران مبتلا به دیابت نوع ۲ می شود.

بنابراین با مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان جهت کنترل و مبارزه با این عارضه موفق بود.

پیشگیری از تصلب شرایین (سخت شدن سرخرگ ها)

Prevention of arteriosclerosis

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی پزشکی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن در پیشگیری از تصلب شرایین نشان می دهد که مصرف این آب پتانسیل جلوگیری از این عارضه را دارد.

بنابراین با مصرف آب دارای هیروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان از پیامد های گرفتگی عروق جلوگیری کرد.

بهبود عملکرد قلب و عروق

Improving Cardiovascular Health

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی پزشکی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن روی بهبود سلامت قلب نشان می دهد که نوشیدن این آب باعث کاهش اختلال عملکرد قلبی در موش های دیابتی نوع ۱ می شود.

بنابراین با مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان با کاردیومیوپاتی دیابتی مقابله کرد.

کنترل تشکیل تومورهای سرطانی

Combating Tumor Formation/Cancer

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی پزشکی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن بر سرطان نشان می دهد که این آب یک ضد تومور قوی است .

بنابراین با مصرف آب دارای هیروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان باتشکیل تومور مبارزه کرد.

بهبود سلامت مثانه

Promoting Bladder Health

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی پزشکی آمریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن بر ارتقاء سلامت مثانه نشان می دهد که مصرف این آب می تواند با کاهش استرس اکسیداتیو اختلال در عملکرد مثانه را بهبود بخشد .

بنابراین با مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان سلامت مثانه را ارتقاء بخشید .

پیشگیری از سندروم متابولیک

Metabolic syndrome prevention

سندرم متابولیک با فاکتور های خطر قلبی سنجیده می شود که شامل چاقی ، مقاومت به انسولین ، فشار خون بالا و دیس لیپیدمی است.

مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن بر سندرم متابولیک نشان می دهد که نوشیدن این آب یک استراتژی درمانی و پیشگیری بالقوه جدید برای سندرم متابولیک است.

بنابراین با مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان سندرم متابولیک را درمان و از آن پیشگیری کرد.

کنترل بیماری پارکینسون

Parkinson's disease control

در نتایج ثبت شده ی کتابخانه ملی پزشکی امریکا پیرامون تحقیقات دانشمندان بر روی بیماری پارکینسون آمده است:

مصرف هیدروژن مولکولی فعال، به دلیل خاصیت مقابله با استرس اکسیداتیو و همچنین هیدروکسی دوپامین  نقش مهمی در جلوگیری از پیشرفت این بیماری خواهد.

با مصرف هیدروژن مولکولی موجود در آب آکواویتا میتوانیم گام موثری در تثبیت شرایط بیماری پارکینسون برداریم

کنترل و بهبود چاقی

Combatting obesity

نتايج ثبت شده در كتابخانه ملى پزشکی امريكا در خصوص مصرف آب داراى هيدروژن مولكولى فعال و تاثيرات آن در بهبود عارضه چاقی، دیابت و سندروم متابولیک نشان میدهد نوشیدن این آب تاثیرات مثبتی در کنترل و بهبود چاقی و اضافه وزن دارد.

بنابراین با مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا، میتوان تا حد زیادی در بهبود این بیماری گام برداشت