طبق تحقیقات روز دنیا آب الکترولایت آکواویتا در کنترل ، پیشگیری و درمان بیش از ۴۰ نوع بیماری تأثیر دارد که به مرور در این بخش اضافه خواهد شد.
بیماری های فلبی عروقی | سلامت قلب

تأثیرات مصرف آب آکواویتا بر کاهش اختلال عملکرد قلبی

تاثیرات مصرف آب آکواویتا بر کاهش اختلال عملکرد قلبی نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی دارویی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن‌مولکولی‌فعال و تاثیرات آن روی بهبود سلامت قلب نشان می‌دهد که نوشیدن این آب باعث کاهش اختلال عملکرد قلبی در موش‌های دیابتی نوع۱ می‌شود. بنابراین با مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی‌اکسیدان سرشار آکواویتا می‌توان با کاردیومیوپاتی دیابتی مقابله کرد.

دیابت نوع 1 و 2

تأثیرات مصرف آب آکواویتا بر پیشگیری و درمان دیابت

توضیحات جناب آقای دکتر شأنی متخصص آب، تغذیه جامع و پزشکی ارتومولکولی از آمریکا و عضو ارشد شرکت آکواویتا با موضوع پیشگیری و کنترل بیماری دیابت.
دیابت یعنی افزایش ناگهانی قند خون و برای پیشگیری و کنترل دیابت خصوصا در افراد مستعد یا با دیابت خفیف بهترین کار جلوگیری از همین افزایش و کاهش ناگهانی قند خون است. باید بدانیم لزوماً نخوردن قند و شکر برای جلوگیری از دیابت کارساز نیست.

ارتباط بین بیماری های گوارشی و قلبی

ارتباط بیماری های گوارشی با بیماری های قلبی عروقی

بیماری های قلبی و گوارشی معمولاً علائم و مشکلات یکسانی را از خود نشان می دهند و می توانند به طور هم زمان بیماران را درگیر کنند. مشکلات گوارشی اغلب با درد در قفسه سینه خود را آشکار می کنند و در بعضی موارد از برخی مشکلات قلبی نیز پرده بر می دارند مانند بیماری ایسکمی.در این مقاله شباهت بین درد معده و ناراحتی قلبی، و مشکلات گوارشی را بررسی خواهیم کرد.

استرس و سیستم ایمنی

تأثیرات مصرف آب آکواویتا بر سیستم ایمنی بدن

سیستم ایمنی بدن، سیستمی بسیار پیچیده است و بدون شک یکی از پر کار ترین سیستم های بدن ماست. بدن ما هم مانند کشورها باید آمادگی دفاع در برابر عوامل خارجی را داشته باشد ولی بر خلاف کشورها، بدن ما هر روز درگیر این جنگهاست و روزی نیست که سیستم ایمنی بدن بدون فعالیت باشد. در این مقاله با این سیستم پیچیده بیشتر آشنا خواهیم شد.

سلامت مثانه و بیماری های مجاری ادراری

تأثیرات مصرف آب آکواویتا بر ارتقاء سلامت مثانه

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی دارویی آمریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تأثیرات آن بر ارتقاء سلامت مثانه نشان می دهد که مصرف این آب می تواند با کاهش استرس اکسیداتیو اختلال در عملکرد مثانه را بهبود بخشد . بنابراین با مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان سلامت مثانه را ارتقاء بخشید .

استرس اکسیداتیو | آنتی اکسیدان ها

تأثیرات مصرف آب آکواویتا در جلوگیری از استرس اکسیداتیو

استرس اکسیداتیو مداوم به عنوان یکی از دلایل ابتلا به بسیاری از بیماری های شایع ،از جمله سرطان شناخته می شود. نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی دارویی اآمریکا حاکی از این است که مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال با پتانسیل آنتی اکسیدانی که دارد ، می تواند تاثیرات زیادی در جلوگیری از آسیب اکسیداتیو در بدن داشته و از آن در برنامه های پیشگیری و درمان این عارضه بهره برد...

سرطان پروستات

تأثیرات مصرف آب آکواویتا در پیشگیری ازسرطان پروستات

سرطان بیماری ای که با گذر زمان انسان های بیشتری را درگیر خود کرده است. اما با وجود ترسی که همگی ما از این بیماری هولناک داریم، پیشرفت های قابل توجهی هم در زمینه پیشگیری و درمان سرطان صورت گرفته است. در این مقاله یکی از شایعترین انواع سرطان در مردان را بررسی خواهیم کرد و با علل این بیماری ها، راه های پیشگیری و درمان آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

پیشگیری از سرطان سینه

تأثیرات مصرف آب آکواویتا در پیشگیری ازسرطان سینه

سرطان سینه هم مانند سایر سرطان ها به دلیل رشد بی رویه و بدون کنترل سلول ها آغاز می شود. خوشبختانه در سال های اخیر درصد موفقیت درمان سرطان سینه با افزایش خوبی رو به رو بوده است و با تشخیص به موقع شانس زنده ماندن افراد و جلوگیری از گسترش سرطان به سایر بدن افزایش چشم گیری داشته است. در این مقاله با علل، درمان و پیشگیری از سرطان سینه بیشتر آشنا خواهیم شد.

بیماری خود ایمنی | بیماری های خود ایمنی |

تأثیرات مصرف آب آکواویتا در پیشگیری ازبیماری خودایمنی

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی دارویی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن در پیشگیری از بیماری های خود ایمنی نشان می دهد که مصرف این آب پتانسیل جلوگیری از این عارضه را دارد. بنابراین با مصرف آب دارای هیروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان از پیامد های این بیماری ها جلوگیری کرد.

چاقی و اضافه وزن

چاقی و اضافه وزن

چاقی و اضافه وزن از مهم ترین عوامل به خطر انداختن سلامت بدن هستند. برای جلوگیری از ابتلا به چاقی داشتن فعالیت بدنی منظم، رژیم غذایی و سبک زندگی سالم، مصرف غذاهای خانگی و کم کالری، نوشیدن آب آکواویتا به میزان زیاد، عدم حذف وعده های اصلی غذایی مخصوصا صبحانه، آهسته غذا خوردن، پرهیز از مصرف مشروبات الکی، مصرف میوه و سبزیجات و پرهیز از کم تحرکی الزامی می باشد.

بیماری های کبدی

تأثیرات مصرف آب آکواویتا در خصوص بیماری های کبدی

نتایج ثبت شده در کتابخانه ملی دارویی امریکا در خصوص مصرف آب دارای هیدروژن مولکولی فعال و تاثیرات آن در پیشگیری از بیماری های کبدی نشان می دهد که مصرف این آب پتانسیل جلوگیری از این عارضه را دارد. بنابراین با مصرف آب دارای هیروژن مولکولی فعال و همچنین آنتی اکسیدان سرشار آکواویتا می توان از پیامد های این بیماری ها جلوگیری کرد.

بیماری های فشار خون فشار خون بالا فشار خون پایین

تاثیرات مصرف آب آکواویتا بر فشار خون

محققين معتقدند استفاده از آب آلکالاین طبيعى به واسطه خاصيت مايكروكلاسترى يا همان ريز خوشه بودن، هم در جذب سريع آب توسط بدن و حفظ ميزان حجم لازم خون از يك سو و هم با نفوذ در تك تك سلول ها و تغذيه و سم زدايى بسيار مهم است. حضور ميزان مناسب آب موجود در خون مانع از ايجاد رسوبات جدار داخل رگها شده و مانع از بروز فشار خون مى گردد كه با مصرف اين آب، به اين حالت مطلوب خواهيم رسيد.