بلاگ

۳۰ بهمن, ۱۳۹۳

گزیده ای از تکه مقالات

اگر از بيمارى هايى نظير:

 • ارتروز
 • مچ درد
 • گردن درد
 • زانو درد
 • برگشت اسيد معده
 • يبوست
 • ديابت
 • نقرص
 • فشار خون
 • كلسترول بالا
 • سنگ كليه
 • سنگ مثانه
 • ميگرن
 • سردرد

رنج ميبريد!

لطفا از  مراجع معتبر و ژورنال های بین المللی  علمی تاثیرات این آب را جستجو کنید.
یادآوری می گردد سمينار كيمياى آب که به صورت رایگان برای افراد علاقمند برگزار می گردد
قطعا اطلاعات خوبى در ارتباط نقش آب و سلامت در اختيار شما قرار خواهد داد.

 

“شايد بيش از آنكه بيمار باشيم تشنه ايم”

 

مزاياى آب آلكالاين مایکروکلاستر حاوی آنتی اکسیدانت آكواويتا که بدون انجام هر واکش شیمیایی وبرق تولید می گردد در كمك به حفظ سلامت كلى بدن محدود نميشود و ميتواند در پيشگيرى و درمان بسيارى ازبيمارى ها و مشكلات روزمره مشاركت نمايد. چگونگى اين پيشگيرى و درمان با بهره گيرى از خصيصه هاى اين آب شايد سئوال بسيارى از شما دوستان باشد كه در چند قسمت جداگانه به آنها اشاره خواهيم كرد؛

 

تصویر شماره ۱

١- آب آلكالاين آكواويتا يك آنتى اكسيدانت مؤثر و قدرتمند است:
آنتى اكسيدانت ها به بدن در حفاظت از عوارض و مشكلاتى كه توسط راديكال هاى آزاد به وجود مى آيند كمك ميكند.راديكال هاى آزاد گروهى از اتم ها هستند كه با باعث صدمه رساندن به سيستم ايمنى بدن مى شوند.

وقتى سيستم ايمنى بدن شما كارايى لازم را نداشته باشد باعث بروز عفونت و انواع بيمارى هايى خفيف تا شديد مى گردد.
راديكال آزاد ناشى از مواد سمى متنوعى است كه آلودگى هايى از جمله كشيدن سيگار و مصرف انواع محصولات خانگى آن را به وجود مى آورد. لذا بدن ما نياز به آنتى اكسيدان ها جهت مبارزه با راديكال هاى آزاد دارد.يكى از بهترين منابع تامين آنتى اكسيدانت ها آب آلكالاين است.

به عبارت ديگر به واسطه استفاده از آب آلكالاين شما ميتوانيد به حفاظت از بدن خود در برابر بيمارى هاى مختلف بپردازيد.
در حقيقت يك راه موثر و دردسترس استفاده از آب آلكالاين است آن هم به يك دليل بسيار ساده، زيرا آب مايع است اگر داراى اين خصوصيات باشد بسيار سريعتر از هر محصول ديگرى جذب بدن مى شود.

تصویر شماره ۲

٢) استفاده از آب آلكالاين يك شيوه مؤثر در حفظ تعادل pH بدن مى باشد.

بدن به صورت طبيعى در تلاش است كه ميزان اسيد و باز را در خون متعادل نگه دارد.اما هنگامى كه بدن بيش از حد اسيدى شد،سيستم بدن شما با سختى و مشقت بيشتر مجبور به ايجاد تعادل در بدن ميگردد وفشار زيادى به تمام نواحى بدن خواهد آمد و تمامى سلولها درگير خواهند شد.

به طور ميانگين تغذيه ما شامل گوشت چرب، پنيرها و كره است كه همگى آنها باعث انباشتگى اسيد در بدن ميشوند. كشيدن سيگار، قهوه ، انواع نوشابه ها و فراورده هاى شيرين هم نقش مهمى در اين راستا دارند.شايد اين بيان را شنيده باشيد كه مى گويد : مصرف هر چيز خوبى بيش از حد كشنده است؟ لذت بردن از ميزان زياد مواد غذايى سبب انباشت ضايعات اسيدى در بدن ما خواهد شد و رشد عوامل بيمارى زا نيز در اين مكان هاى اسيدى شدت خواهد يافت.

آب آلكالاين ميتواند ميزان اسيديته بدن شما را به حالت طبيعى بازگرداند. اگرچه اين كار يك پيشگيرى از ايجاد عوامل بيمارى زاست اما ميتواند در بهبود بيمارى ها و امراض هم نقش موثرى إيفا نمايد.

تصویر شماره ۳

٣) آب آلكالاين = رفع تشنگى مؤثرتر
آب آلكالاين به جهت بهرمندى از مولكولهايى كوچكتر بسيار راحت تر توسط بدن جذب شده و هيدراته شدنِ موثرترى در بدن در مقايسه با آب شير صورت ميگيرد.
آب آلكالاين همچنين داراى مواد معدنى طبيعى است كه گردش خون را در بدن تسهيل مى كند.اين امر سبب كارايى بهينه تر تمامى اجزاى بدن خواهد شد. (در حقيقت مواد معدنى طبيعى موجود در اين آب دستيار خوبى براى عملكرد بهينه گردش خون در بدن مى باشد.)

تصویر شماره ۴

٤) مزاياي آب الكالاين – سم زدايى بدن

يكى از اصلى ترين مزاياى مصرف آب آلكالاين شستشوى مستمر بدن از سموم است كه باعث جلوگيرى از ايجاد امراض و بيمارى ها خواهد شد.
تقريبا تمامى سم زدايى هايى كه ممكن است در مورد آن خوانده باشيد بر مزاياى نوشيدن بيشتر اين آب تأكيد دارند. البته كه مصرف انواع ميوه ها و سبزيجات نيز مهم است اما نوشيدن بيش از ٨ ليوان يا بيشتر آب در دفع سموم از بدن بسيار موثر است.

اگرچه راهكارهاى زيادى براى سم زدايى بدن توصيه شده اما يكى از حياتى ترين آن ها استفاده از دستگاه توليد آب آلكالاين طبيعى است كه با فيلتراسيون خاص خود هم آلودگى هاى آب را از آن جدا مى كند هم به واسطه آب آلكالاين طبيعى خود به سمزدايى و دفع ناخالصى هاى بدن مى پردازد.
خوردن ٨ ليوان آب براى پاكسازى بدن چه مزيتى مى تواند داشته باشد وقتى اين آب داراى انواع آلودگى ها و باكتريهاست؟

تصویر شماره ۵

٥) بالا بردن سيستم ايمنى بدن

با بالارفتن خاصيت آلكالاين در بدن سيستم ايمنى ما قويتر ميگردد. اين طبيعى ترين راه خنثى سازى راديكالهاى آزاد و كمك به پاكسازى بدن از سمومات است.

به طور كلى مصرف مستمر و منظم آب آلكالاين به ميزان قابل توجهى در روند تقويت سيستم ايمنى بدن هر شخص مؤثر است. از مزاياى اصلى مصرف آب آلكالاين بالا بردن مدت زمان و افزايش سلامتى است.

تصویر شماره ۶

٦) تاثيرات آب آلكالاين در كاهش وزن:
آب آلكالاين براى كسانى كه با وزن خود دچار مشكل هستند بسيار مؤثر است.
امروزه رژيم غذايى ما اغلب متشكل از مواد غذايى كم ارزشى است كه به طور قطع افزايش ميزان خواص اسيدى را در بدن به همراه خواهد داشت. نتيجه آن هم توليد بافت هاى چربى بدن ما، در چنين محيط هايى است و به ناچار شاهد افزايش ناخواسته وزن خواهيم بود.

آب آلكالاين به طور طبيعى به خنثى نمودن اسيد بدن مى پردازد. به عبارت ديگر با مصرف آب آلكالاين بدن ديگر به واسطه ايجاد محيط اسيدى ناشى از ورود مواد غذايى نامناسب به توليد بافت چربى نخواهد پرداخت.

نوشيدن آب آلكالاين به ميزان قابل توجهى در كاهش وزن مؤثر است زيرا انباشتگى چربى ها با اين روش كاهش خواهند يافت.

بدن در حالت محيط سالم الكالاين كاهش وزن بسيار آسانترى نسبت به زمانى كه محيط بدن اسيدى است خواهد داشت.

تصویر شماره ۷

٧) مزاياى آب آلكالاين – كمك به مبارزه با سرطان

به عبارت ساده سلول هاى سرطانى در محيط هايى با pH خنثى يافت نمى شوند. رشد و نمو سرطان در محيط اسيدى است. تعادل آلكالاين در بدن درجلوگيرى از رشد سلول هاى بدخيم سرطانى نقش بسيار مهمى دارد. همه ما هر روزه با تغذيه خود در حال بالابردن سطح اسيد بدن هستيم. مصرف آب آلكالاين از اين جهت اهميت دارد كه مى تواند اين محيط را به حالت تعادل و خنثى بازگرداند. در يك بدن سالم pH به ميزان ٧ تا ٧/٢ مى باشد و نوشيدن آب آكالاين در حفظ اين تعادل بسيارضرورى است.

نوشيدن آب آلكالاين همچنين راهى براى جلوگيرى از رشد سلولهاى سرطانى است. از اين رو هر فرد سالم نيز بايستى با نوشيدن اين آب از نقش پيشگيرى كننده آن قبل از ايجاد و گسترش سلولهاى سرطانى استفاده نمايد.

تصویر شماره ۸

٨) آب آلكالاين و جلوگيرى از توسعه بيمارى ديابت

دكتر تئودور بارودى در تحقيقات منتشر شده از خود در مورد آب آلكالاين از رابطه مهم ميان مصرف شكر و آب آلكالاين ميگويد.

او در كتاب خود بانام آلكالاين كردن يا مرگ مينويسد:

عملكرد درست لوزالمعده بستگى زيادى به ميزان رژيم آلكالاين دارد، كه در نتيجه آن با توليد آنزيم هاى گوارشى و سديم بيكربنات پانكراس عملكردى را در جهت كاهش ميزان اسيد به دنبال خواهد داشت.

همچنين پانكراس نقش تنظيم قند خون و نهايتا توليد انرژى در بدن را به دنبال خواهد داشت.

بنابراين نگهداشتن تعادل قند خون، در درجه اول به مصرف آلكالاين بستگى دارد.

در ژاپن دكتر كى جيرو كوابارا در سال هاى اخير به درمان ديابت با آب آلكالاين مى پردازد. او معتقد است مصرف فقط يك ماه آب آلكالاين به طور قابل توجهى در كاهش قند در مراحل ناشناخته ديابت كمك مى نمايد.

مطالعات انجام شده فراوان در نقاط مختلف دنيا اثبات كرده است كه پايين آمدن قند خون يكى از مزاياى مصرف آب آلكالاين است.

تصویر شماره ۹

٩) آب آلكالاين و كمك به درمان سورياسيس

سورياسيس يك بيمارى پوستى است كه درمان قطعى ندارد. از علائم اين بيمارى ميتوان به ايجاد لك هاى نقره اى و پوسته پوسته شدن در نواحى صورت، گردن، پاها و ديگر نقاط بدن اشاره كرد.
نوع مزمن اين اختلال زمانى رخ ميدهد كه سيستم ايمنى پوست را تهديد كند. نتيجه اين اتفاق هم به صورت قرمزى و تورم ظاهر ميشود.

آب آلكالاين مى تواند باعث تآثير گذارى در اين نواحى و نهايتا سبب بهبود سورياسيس گردد. همچنين نوشيدن آب آلكالاين در هر روز به تنظيم اين اختلال كمك ميكند. آب آلكالاين نقش خنثى سازى پوست و كاهش علائم اين بيمارى را به همراه خواهد داشت.

تصویر شماره ۱۰

١٠) با خريد دستگاه آب آلكالاين پول خود را save كنيد.

خريد يك دستگاه توليد آب آلكالاين به طور قابل توجهى ارزانتر از محصولات مشابه است و فقط يكبار است (براى استفاده سالهاى متمادى)
هزينه قرصهاى مكمل غذايى در طى سالها، و هزينه هاى ويزيت پزشك و …. رادر نظر بگيريد!

تنها كارى كه بايستى انجام دهيم خريد دستگاه آب آلكالاين است و براى هميشه دسترسى به آنتى آكسيدانت خواهيم داشت كه كمك فراوانى به سلامت و شادابى و جوان ماندن ما خواهد بود.

خلاصه اى از مزاياى دستگاه آب آلكالاين:

آب آلكالاين مزاياى بسيار متعددى دارد. بادرنظر گرفتن تمامى مزاياى آب آلكالاين بسيار جاى تعجب است كه تعداد زيادى از مردم هنوز از اين آب بهره نمى برند. اگر همه ما در ريسك ابتلا يا توسعه طيف وسيعى از بيماريها هستيم چرا يك لايه محافظ را براى سلامتی اضافه نكرده و بدن خود را با نوشيدن آب آلكالاين بيمه نكنيم؟

استفاده از دستگاه توليد آب آلكالاين يك راه راحت و ساده براى دسترسى به آب آلكالاين و لذت بردن از تمامى مزاياى آن براى تمام اعضاى خانواده مى باشد.

انواع نوشته ها
درباره AquavitA

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
WITH AQUAVITA™, EXPERIENCE WATER THAT IS PURIFIED USING STATE-OF THE-ART REVERSE OSMOSIS TECHNOLOGY, ALKALIZED, HYDROGEN-ENHANCED AND REMINERALIZED: THE ULTIMATE SOLUTION FOR OPTIMUM HEALTH.
سبدخرید