youtube plus facebook instagram aparat telegram

درباره ما

اهمیت آب و نقش و تاثیر آن بر سلامتی خود، خانواده و جامعه همچنین ضرورت در دسترس بودن آب آشامیدنی سالم و "حیات بخش" برکسی پوشیده نیست. آن هم امروزه در دنیایی که تقریبا در هیچ نقطه آن آب لوله کشی شهرها، آب آشامیدنی سالم مطابق با استانداردهای بین المللی نیست و ناگزیر به خرید آب سالم یا تصفیه آن در نقطه مصرف (Point of Use) هستیم، فرهنگی که در برخی از فقیرترین کشورهای دنیا نیز جاافتاده است.
آرادصنعت با اشراف به این حقایق و سئوال " آیا هر دستگاهی با هر کیفیتی و ساخت هر کشوری با هر استاندارد اسمی شایستگی تصفیه آب آشامیدنی خود و خانواده ما را داراست؟" مطالعات و بررسیهای خود را از حدود یک دهه قبل در سه بخش ذیل آغاز نمود:
1) بررسی استانداردهای بین المللی آب آشامیدنی، مطالعه استانداردهای تصفیه آب آشامیدنی، شناخت فنی دستگاههای تصفیه آب رایج در کشورهای مختلف وکاربردهای آنها همچنین بررسی و مذاکره مستقیم با کشورهای پیشگام در این صنعت و امکان انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا دراین زمینه
2) آزمایش کیفیت آب آشامیدنی در نقاط مختلف کشور و مقایسه آنالیز آنها با استانداردهای آب آشامیدنی با هدف تعیین نوع و ترتیب فیلتراسیون جهت تصفیه بهینه آب آشامیدنی در نقاط مختلف
3) مطالعه بازار داخل کشورو کیفیت محصولات ارائه شده در آن، بررسی کیفیت و قیمتهای جهانی محصولات صنعت تصفیه آب با کاربردهای گوناگون در کشورهای آسیای جنوب شرقی، اروپا، آمریکا و کانادا و مقایسه آنها با کیفیت و قیمتهای محصولات داخل کشورو منطقه خاورمیانه
حاصل این مطالعات چند ساله چیزی نبود مگر اینکه " جای محصولات تصفیه آب با تجهیزات و قطعات اصلی (Original) ساخت کشورهای معتبر دنیا و با کیفیت مطابق با استانداردهای معتبردنیا تقریبا خالی است."

 


لذا بر آن شدیم تا با قدمی هر چند کوچک در راستای انتقال دانش و تکنولوژی روزدنیا در حد توان این خلا را پرکنیم. از این رو با مذاکره مستقیم و حضوری موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش نام تجاری AquavitA کانادا در خاورمیانه شدیم به شکلی که تمامی مراحل سفارش خرید، واردات و عرضه محصولات این نام تجاری مستقیما و بصورت انحصاری توسط آرادصنعت انجام گرفته و موظف به ارائه پشتیبانی و خدمات فنی محصولات همچنین تامین قطعات و فیلترهای اصلی به مدت حداقل 5 سال مطابق دستورالعمل های اجرایی شرکت مادر هستیم.

آغاز رسمی این همکاری از سال  1388 شروع و تا کنون با هدف و برنامه ریزی بلندمدت گسترش فرهنگ توجه و دقت به "کیفیت" در تمامی قطعات مورد استفاده در دستگاههای تصفیه آب و متعاقبا "کیفیت" وآب آشامیدنی خروجی این دستگاهها به جهت اهمیت و حساسیت نقش آن در سلامتی فرد و جامعه ادامه دارد.
آراد صنعت نه تنها "کیفیت" را در محصول سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده بلکه "کیفیت" را درخدمات پس از فروس، از مراحل نصب و راه اندازی سیستمها تا ارائه گارانتی و سرویسهای فنی همچنین تامین قطعات وفیلترهای مصرفی و نهایتا رضایت کامل مشتریان را حتی المقدور مطابق استانداردهای کیفی کشورهای پیشرفته دنیا مدنظر قرار داده وزمان و انرژی فراوانی را جهت انتقال این دانش و آموزش مرحله به مرحله پرسنل در سطوح مختلف فروش، فنی و خدمات پس از فروش صرف کرده ایم و مدعی ارائه خدمات و پشتیبانی "متفاوت" هستیم. گستردگی رضایتمندی مشتریان ما در نقاط مختلف کشور گویای این حقیقت است.

زمینه فعالیت مجموعه پوشش کامل کلیه مراحل مشاوره، تشخیص و پیشنهاد مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب مورد نیاز در شهرهای مختلف با توجه به آنالیز آب منطقه، و مراحل نصب و راه اندازی دستگاهها برای کاربردهای خانگی ، اداری، وتجاری است. علاوه براین موارد طراحی و اجرای دستگاههای با کاربرد در شرایط خاص با توجه به کیفیت آب ورودی برای کاربردهای نیمه صنعتی می باشد.

اهداف جهانی نام"آکواویتا" کانادا همواره مارا برای ارائه محصولات و خدماتی متمایز به کسانی که کیفیت برای آنها ارزشمند است مصمم و استوار نگه خواهد داشت.
آررزومندیم روزی فرا رسد که حداقل در جایی که پای سلامتی در میان است کیفیت را آنچنان که شایسته ی کلمه است مدنظرقرار داده و این فرهنگ در کشور عزیزمان ایران همه گیر شود.

 

 

 

برای ورود به سایت شرکت مادر ، بر روی لوگو زیر کلیک نمایید