وقتی کیفیت آب آشامیدنی مهم است آیا کیفیت دستگاه انتخابی شما مهم نیست؟!
محصولات آکواویتا تماما ساخت کشور امریکا بوده و از طریق کمپانی مادر قابل پیگیری است
اطمینان از اورجینال بودن محصول
اگر از بیماری هایی نظیر:
آرتروز، برگشت اسید معده، یبوست، دیابت، نقرص، فشار خون بالا، کلسترول بالا، سنگ کلیه و مثانه، میگرن و ...
رنج میبرید با ما تماس بگیرید.
مشاهده تأثیرات آب آکواویتا بر بیماری‌‌های مزمن
از اهمیت تعادل pH و نقش آن در سلامتی چه می‌دانید؟
آکواویتا با الهام از طبیعت ، حفظ این میراث گرانبها را همیشه سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.
کسب معتبرترین استانداردهای تولید محصولات تطابق پذیر با محیط زیست ، به قدر کافی گویای این ادعاست.
Previous slide
Next slide

دستگاه آب الکترولایت آکواویتا | اولین دستگاه غیر برقی جهان

خريد يك دستگاه توليد آب الکترولایت به طور قابل توجهى ارزانتر از محصولات مشابه است و فقط با پرداخت يكبار هزینه دستگاه برای سالیان متمادی قادر به استفاده از آن خواهید بود.

کافیست مجموع هزینه های مصرف قرص های مکمل غذایی، هزینه های ویزیت پزشکان مختلف و … را در نظر بگيريد! تنها كارى كه بايستى انجام داد خريد یک دستگاه آب الکترولایت است که براى هميشه دسترسى شما را به آنتى آكسيدانت سرشار و طبیعی جهت سلامت وشادابی فراهم خواهد نمود.

آب الکترولایت مزاياى بسيار متعددى دارد. بادرنظر گرفتن تمامى مزاياى آب الکترولایت بسيار جاى تعجب است كه تعداد زيادى از مردم هنوز از اين آب بی بهره اند. اگر همه ما در ريسك ابتلا يا توسعه طيف وسيعى از بيماری ها هستيم، چرا يك لايه محافظ را براى سلامتی اضافه نكرده و بدن خود را با نوشيدن آب الکترولایت بيمه نكنيم؟!

آب آلکالاین

مصاحبه شبکه تلویزیونی City TV کانادا در مورد خصایص منحصر به فرد آب آکواویتا

 • ضد پیری
 • سم زدایی بدن
 • محافظت از مغز
 • کمک کننده به دیابت
 • سلامت و شادابی پوست
 • افزایش انرژی
 • سلامت قلب

چرا دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا؟

دستگاه آب آلتیمیت آکواویتا با استفاده از فرایند منحصر به فرد و کاملا طبیعی، نه تنها تصفیه کامل آب را انجام می‌دهد؛ بلکه با تولید خصائص چهارگانه در پیشگیری ، کنترل و درمان بسیاری از بیماری‌ها مؤثر است.
این چهار خصیصه عبارتند از:

 • خصیصه الکترولایت (Electrolyte)
 • خصیصه آنتی اکسیدانت (Antioxidant)
 • خصیصه ریز خوشه (Micro Clustered)
 • خصیصه هیدروژن مولکولی فعال (Hydrogen Rich)
برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ۲۲۷۵۰۰۵۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان

با تکمیل فرم زیر از 100$ تخفیف خرید دستگاه آلتیمت آکواویتا و مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

در مورد آب الکترولایت آکواویتا چه میدانید ؟

در سال‌های اخیر با مطالعات بیشتر در حوزه آب و سلامت دانشمندان به یافته‌های با ارزشی دست یافتند که از آن برای بالاتر بردن کیفیت سلامت بشر بهره گرفته اند. این تحقیقات با نام آب‌های الکترولایت تحولی شگرف در فراهم کردن مسیرهای پیش‌رو در جهت کسب سلامت را در اختیار ما قرار می‌داد. دستگاه آلتیمت آکواویتا تنها دستگاه تولید آب الکترولایت است که بدون استفاده از برق و واکنش‌های شیمیایی با فرایندی کاملا طبیعی به تولید این آب ارزشمند پرداخته و سلامت را با استفاده از قوانین طبیعت به شما خواهد بخشید.‌

به انگلیسی: pH، مخفف Potential of Hydrogen  یک کمیت لگاریتمی است که با توجه قدرت یون هیدروژن ما از دو واژه اسید یا آلکالاین استفاده می کنیم. تعریف اسید: مولکول یا یونی است که می تواند هیدروژن به محلول اضافه کند یا بهتر و ساده تر بگوییم اسید در واقع دهنده هیدروژن است. تعریف الکالاین: مولکول یا یونی است که بتواند با یون های هیدروزن ترکیب شود و یا بهتر بگوییم گیرنده هیدروژن است. در این رابطه ما برای بیان pH از یک دامنه صفر تا چهارده استفاده می کنیم. عدد هفت حد تعادل این رابطه است و هرچه اعداد ما از هفت به سمت صفر میل کند ماهیت ماده ما اسیدی تر بوده ( اسید هیدروکلریک نزدیک به صفر) و هر چه این اعداد به سمت چهارده میل کند ماهیت ماده ما آلکالاینی تر است( هیدروکسید سدیم نزدیک به چهارده)

میزان تعادل اسید و باز در بدن که با اندازگیری میزان pH مشخص می گردد، امری بسیار مهم در تخمین سلامتی افراد به حساب می آید. با تغییر روش زندگی در دنیای امروز، بسیاری از بیماری ها و مشکلات روحی و روانی انسان را تهدید می کند. عواملی از قبیل: کاهش کیفیت غذا، استفاده بسیار زیاد از کنسروها و غذاهای فراوری شده، آلودگی های زیست محیطی مانند: آلودگی هوا، آلودگی صوتی و آلودگی  آب ها به مواد شیمیایی و فلزات سنگین همه از عواملی هستند که در ابتلای انسان به انواع بیماری ها نقش دارندکه اثر آنها به طور مستقیم یا غیر مستقیم با تولید اسید مازاد در بدن صورت می گیرد. سیستم بافری انسان به منظور خنثی سازی این اسید مازاد فعال شده و با افزایش میزان این اسید ها فعال تر می شود، البته پس از افزایش مقادیر بسیار زیاد اسید، بدن توان مقابله با آن را به طور طبیعی از دست داده و این اسید در بدن ذخیره می گردد. با استفاده از انتخاب راهکارهای مناسب می توان به بالابردن میزان مورد نیاز pH در پروسه اسیدی شدن بدن و رسیدن به حالت پایداری و تعادل اسید / باز بدن گامی موثر برداشت.

میخواهیم بدانیم اکسیداسیون چگونه بر بدن اثر میگذارد؟ اکسیداسیون فرآیندی است که بوسیله آن بدن ما فرسایش یافته یا از لحاظ بیولوژیک دچار “پیری” میشود.هر سلول در بدن ما حاوی آمیزه ای از پروتئین ها، مواد معدنی و چربی هاست. هنگامی که این اجزای سازنده سلول در معرض اکسیداسیون قرار میگیرند، چربی ها فاسد شده، پروتئین ها متعفن و مواد معدنی دچار زنگ زدگی میشوند که همه اینها به فرسایش می انجامند. به سخن دیگر، اکسیداسیون درحقیقت، متلاشی کردن سیستماتیک بدن است که منجر به چروک، پوسیدگی استخوان ها، اندام ها، و سیستم های غدد، تضعیف غشاء سلولی و از دست رفتن شادابی شده و میتواند به بیماری و مرگ سلولها بیانجامد. به نظر شما چه چیزی باعث اکسیداسیون در بدن ما میشود؟ علت اکسیداسیون، وجود رادیکالهای آزاد است. همه ما هزاران بار نمونه هایی ازاکسیداسیون را در طبیعت دیده ایم. هنگامی که مواد در معرض رادیکالهای آزاد باشند چنین نتایجی دربر خواهند داشت: فلزات زنگ میزنند، گیاهان می پوسند، پروتئین هایی مانند گوشت دچار تعفن شده و روغن ها فاسد میشوند. رادیکالهای آزاد همه جا هستند. در هوایی که تنفس میکنیم، غذایی که میخوریم و آبی که مینوشیم به فراوانی وجود دارند. آنها حتی در بدن شما نیز برای دفع پسماندهای سلولی تولید میشوند. روند پيدايش راديكال هاى آزاد يك واكنش طبيعى است و در واقع راهى براى جلوگيرى از پيدايش آنها وجود ندارد. ما تنها ميتوانيم با استفاده عنوانى با نام آنتى اكسيدانت ها جلوى اثرات فرسايشى راديكال هاى آزاد در بدن را خنثى نماييم. آيا با عملكرد آنتى اكسيدانت ها آشنايى داريد؟ راديكال هاى آزاد در حقيقت مولكول هايى با پوسته الكترونى ناقص هستند كه همانطور كه اشاره كرديم در همه جا حضور دارند و با تخريب سلول هاى بدن، خسارات جبران ناپذيرى به بدن وارد مى نمايند. انسان ها وقتى در معرض تشعشعات مختلف، استرس، دودهاى ناشى از استعمال دخانيات و… كه در زندگى امروزى اجتناب ناپذير است قرار ميگيرند با افزايش انباشت راديكال هاى آزادِ بدنِ خود، در معرض تخريب ديگر مولكول ها،سلول ها و DNA قرار مى گيرند. حاصل فعاليت راديكال هاى آزاد در بدن ما:انواع سرطان،ديابت،نارسايى هاى قلبى،فشار خون،افزايش كلسترول،آسيب مغزى،سردردهاى ميگرنى،گردن درد،زانو درد،مشكلات عضلانى،رفلاكس معده،يبوست،سنگ كليه،پيرى زودرس و در كل ضعف ايمنى بدن مى باشد. در مقابل آنتى اكسيدان ها به عنوان اصلى ترين راه مبارزه با آنها و بازسازى كننده سلول هاى تخريب شده مطرح مى شوند. دستگاه تصویه آب آکواویتا در تهران

آنتى اكسيدان ها باعث پايدارى راديكال هاى آزاد و افزايش ايمنى بدن، در مقابل بيمارى ها مى شوند. محققين معتقدند كه مصرف آنتى اكسيدان براى سلامت بدن و افزايش طول عمر و تعويق انداختن پيرى زودرس ضرورى است.

 

مولکول های آب به تنهایی حرکت نکرده و بصورت چند مولکول به هم پیوسته حرکت می کنند که در اصطلاح به آنها خوشه های مولکول های آب می گویند. مولکول های آب با کشش بار مثبت هیدروژن و بار منفی اکسیژن به جذب یکدیگر اقدام کرده و خوشه ها شکل می گیرند. خوشه های آب دارای سایزهای مختلفی می باشند که بستگی به تعداد مولکول پیوندیافته در هر خوشه این سایز متفاوت می باشد. آب آلكالاين آکواویتا به واسطه ريز خوشه بودن ( Micro Cluster ) توانايى نفوذپذيرى بيشترى دارد که می تواند در انتقال مواد مورد نیاز سلول و همچنین دفع سموم از آن موثر باشد.

مزاياى استفاده از آب آلكالاين حاوی آنتی اکسیدانت در موارد متعددی مورد بررسی قرار گرفته است که علاقمندان می توانند با جستجو در مقالات به آنها دسترسی پیدا کنند. به جهت آشنایی بیشتر شما ما به اختصار به بیان سرفصل های این عناوین می پردازیم.

 • يك آنتى اكسيدانت مؤثر و قدرتمند
 • يك شيوه مؤثر در حفظ تعادل pH بدن
 • رفع تشنگى مؤثرتر
 • سم زدايى بدن
 • بالا بردن سيستم ايمنى بدن
 • تاثيرات مستقیم در كاهش وزن و تناسب اندام
 • كمك به مبارزه با سرطان
 • جلوگيرى از توسعه بيمارى ديابت
 • كمك به درمان سورياسيس
 • کمک به سلامت كبد
 • کمک به سلامت دستگاه گوارش
 • کمک به سلامت استخوان
 • کمک به کاهش کلسترول

دستگاه تولید آب الکترولایت آكواويتا با نام آلتیمت به جهت نوع عملکرد و تکنولوژی منحصر بفرد خود موفق به کسب نشان زرین بالاترین مرجع استاندارد کیفیت آب آشامیدنی امریکا Water Quality گردیده است. عدم استفاده از سوخت هاى فسيلى و سازگارى كامل با محيط زيست و تكنولوژى خاص به كار رفته در این دستگاه موجب شد این دستگاه موفق به كسب استانداردهای: تطابق پذيرى با محيط زيست ( Enviromentally-Friendly ) و سبز بودن عملكرد دستگاه
( ۱۰۰% Green ) نیز گردد.

آب الکترولایت آکواویتاآب الکترولایت آکواویتا

وقتی بدن حالت اسیدی پیدا می کند و به عبارتى دچار acidosis مى شود براى جبران اين خسارت مواد معدنی را از اندام های مهم و استخوان ها می گیرد تا حالت اسیدی را خنثی کرده و آن را از بدن دفع نمايد. در نتیجه، منابع معدنی بدن مثل کلسیم ، سدیم ، پتاسیم و منیزیم گاهی تا حد خطرناکی کاهش می یابد. این شرایط ، صدماتی را به بدن وارد می کند که اغلب، سالها ناشناخته می ماند و در نهایت به سطوح نامناسبی رسیده و به اسیدوز یا به عبارت بهتر به کم شدن pH خون و بافت ها منجر می شود و حتی بتدریج زمینه ی بروز پوکی استخوان را ایجاد می کند. در استخوان هایی که از مواد معدنی ارزشمندی مثل کلسیم ، سدیم ، منیزیم و پتاسیم خالی شده اند ما شاهد پوکی استخوان هستیم . بسیاری از افراد ، به میزان زیادی مواد غذایی که اسید تولید می کنند مثل حبوبات ، محصولات لبنی ، سویا ، شکر تصفیه شده و گوشت مصرف می کنند . قهوه ، غذاهای فراوری شده ، جایگزین شکر و روغن های خوراکی تراریخته نیز از موادی هستند که بر اسیدیته بدن می افزایند . سوخت و ساز بدن هم مدام مواد زائد اسیدی تولید میکند که باید به گونه ای خنثی و دفع شوند . نکته : برای خنثی کردن عوامل اسیدی شدن بدن ، ما باید مواد قلیایی بیشتری مصرف کنیم . مصرف آب آلكالاين راه مناسبى جهت خنثى سازى اين مواد زائد اسيدى است.

در وضعيت افزايش دماى بدن، پوست اولين قسمتى است كه با تعريق از خود واكنش نشان مى دهد. اين حالت در دماى بالا و يا حالت هايى كه بدن به آب كافى دسترسى ندارد به گونه ايست كه بدون توجه به جايگزين شدن آب از دست رفته، اقدام به چنين كارى مى نمايد. بنابراين يكى از عوامل اصلى خشكى و تيرگى پوست همين كم آبى است. سلول هاى پوستى شما هميشه به آب و هيدراته شدن نياز دارند، آنها با ارتباط مستقيم و دائمى كه با محيط پيرامون ما دارند به واسطه عمل تعريق به تنظيم و تعادل دماى بدن مى پردازند. حال اگر همين آب مصرفى سلول هاى پوستى جايگزين نگردد، سلول هاى كم آب سطح بيشترى از از بدن را خواهند پوشاند. اين دقيقا يكى از همان دلايلى است كه بعضى از خانم هاى جوان پوستى مسن تَر و تيره تَر از سن واقعى خود دارند. آب آلكالاين آكواويتا به واسطه توليد آبى كه از نظر ساختار ملكولى شكسته و حالت كوچكترى دارد (مايكرو كلاستر) ميتواند به سرعت جذب بدن شده و جهت آبرسانى در اختيار سلول هاى پوستى قرار گيرد.

مطالعات نشان داده است آب آلكالاين به واسطه خصوصيات منحصر به فردى كه در نوع آرايش مولكولى خود دارد سبب كاهش كلسترول مى گردد. كلسترول يكى از مولكولهاى زيستى و از دسته چربى هاست و نقش عمده آن استحكام و انعطاف بخشى به غشا سلولهاست. اين ماده از دو منبع در بدن تامين ميگردد: (رژيم غذايى [ مصرف گوشت، مغز، جگر، تخم مرغ و غذاهاى لبنى ] و توليد در كبد ). پس از صرف غذا كلسترول از طريق روده جذب و سپس همراه ترى گليسريد ها درون پوششى پروتينى بسته بندى مى گردد.اين تركيب چربى_پروتئينى را كيلوميكرون مى نامند.كبد هم مى تواند كلسترول را از خون برداشته و هم آن را توليد و به خون منتقل نمايد. كبد پس از مصرف مواد غذايى كيلوميكرون را از خون برداشته و در مدت زمان ميان وعده هاى غذايى كلسترول را توليد و درون گردش خون قرار مى دهد. اهميت توجه به افزايش ميزان كلسترول به اين دليل است كه موجب گرفتگى سرخرگ ها شده و باعث ابتلا ما به بيمارى هاى قلبى و مغزى مى گردد. آب آلكالاين به واسطه ريز خوشه بودن ( Micro Cluster ) توانايى نفوذپذيرى بيشترى داشته و ميتواند با حل كردن كلسترول، ترى گليسريد و LDL آنها را كنترل نموده و در كاهش كلسترول مؤثر باشد.

چرا آکواویتا؟

متاسفانه در جامعه ای زندگی می کنیم که موسسات تجاری مختلف با شعارها و ادعاهایی خلاف واقع بصورتی عیان مشغول فعالیت هستند و از عدم آگاهی کامل مردم در زمینه های تخصصی مختلف (که امری کاملا طبیعی است ) نهایت سوء استفاده را می کنند. این امر در مقوله آب و تصفیه آب که ارتباط مستقیم با سلامتی دارد از اهمیت متفاوتی برخوردار است.

مواردی نظیرِ ذکرِ: “این دستگاه تصفیه آب محصول کشور……. و یا تحت لیسانس برند …… از کشور ….. !” و یا استفاده از لیبل ها و نام استانداردهای جهانی مختلف!

توصیه ما به مصرف کنندگان محترمی که به دنبال محصولات اوریجینال و با کیفیت هستند حداقل در مقوله آب و دستگاه تصفیه آب که تخصص ماست این است که از دیگرانی که ادعای محصولات کشور کانادا یا امریکا را دارند این دو سؤال ساده را بپرسند: دستگاههای تصفیه آب شما در کدام کشورساخته می شود؟ -مبداء خرید و ارسال کالاهای شما کجاست؟ -آیا می توانند اثبات کنند یا حتی ادعا کنند امریکا یا کانادا! پاسخ به این دو پرسش که اثبات آن کار مشکلی نیست بسیاری از شبهات در این زمینه را برطرف خواهد کرد . قضاوت با شما….

نقاط تمایز دستگاههای آکواویتا (AQUAVITA) با دستگاههای تصفیه آب دیگر موجود در بازار: تفاوت دستگاههای تصفیه آب آکواویتا با دیگر دستگاههای موجود در بازار که تقریبا “همگی آنها ساخت آسیای جنوب شرقی هستند مانند بسیاری از محصولات دیگر، تفاوت درکیفیت و استانداردهای تولید و ساخت محصولات کشور امریکا وکانادا با کشورهای آسیایی است. علاوه بر این:

۱) مواد اولیه کلیه قطعات دستگاههای تصفیه آب آکواویتا (AQUAVITA) مطابق استانداردهای ویژه محصولات بهداشتی و خوراکی بوده و عمر مفید کلیه قطعات بین ۱۰ تا ۱۵ سال می باشد. لذا به لحاظ اقتصادی خرید آنها نه تنها هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن و بلند مدت برای سلامتی بوده و بسیار مقرون به صرفه تر از دستگاههایی هستند که جدای از کیفیت آب خروجی به لحاظ نوع مواد اولیه مصرفی برای ساخت قطعات آنها عمر مفیدی بیشتر از ۲ سال ندارند.

۲) دستگاههای آکواویتا چیزی به نام “شیر میکسر” یا “شیر تنظیم TDS !!” یا “شیر تنظیم سختی آب !!” ندارند. ( در تمامی دستگاههای ساخت کشورهای آسیای جنوب شرقی توسط این شیرعملا آب به اصطلاح تصفیه شده با آب کاملا “تصفیه نشده” برای رفع طعم تلخ آب که نتیجه استفاده ازفیلترهای نامرغوب است آمیخته می شود!!)

۳) عدم استفاده از هرگونه پمپ یا جریان برق در دستگاههای آکواویتا ۱۰۰% Green ۴) استفاده و بکارگیری از سیاستهای فروش، خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان مستقیما” از شرکت آکواویتا و نظارت بر اجرای صحیح آنها. آرزومندیم روزی فرارسد که حداقل در جایی که پای سلامتی در میان است کیفیت را آنچنانی که شایسته این کلمه است مد نظر قرار داده و این فرهنگ در کشور عزیزمان ایران همه گیر شود.

اهداف جهانی برند آکواویتا AQUAVITA همواره ما را برای ارائه محصولات و خدماتی متمایز به کسانی که کیفیت برای آنها ارزشمند است مصمم و استوار نگه خواهد داشت.